Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3392096
11236
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Azonosítatlan jelzésekkel: 3 db kép, Tus, vegyes technika, karton, műanyag. 9x13 cm 9x7 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3521960
11237
523
Azonosítatlan jelzéssel: Női fej (Marlene III). Ceruza, papír, 24x22 cm Kartonon noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3522114
11238
523
Azonosítatlan jelzéssel: Úszómalom 1910. Olaj, vászon, 25x40 cm Keretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3402258
11239
523
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Blaise Pascal portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×29,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3522121
11240
523
Balla jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, karton, Keretben. 17x23 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3170213
11241
523
Bánfi jelzéssel: Tank és két katona. Olaj, karton. 21x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2881664
11242
523
Banksy: Er.... Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3499068
11243
523
Bánovszky jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Kissé sérült. 45x35 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3423494
11244
523
Baross L. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, keretben 35x52 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3517434
11245
523
Beregi J jelzéssel, XX. sz eleje: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 33×44 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3368032
11246
523
Bertalan Miklós: Szobarészlet., Olaj, karton jelzett 80x60 cm Sérült keretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3516459
11247
523
Bihari Balogh jelzéssel: Hazafelé. Akvarell, papír, 16×21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF