Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Azonosítatlan jelzésekkel: 3 db kép, Tus, vegyes technika, karton, műanyag. 9x13 cm 9x7 cm
11236.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Azonosítatlan jelzéssel: Női fej (Marlene III). Ceruza, papír, 24x22 cm Kartonon
11237.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Azonosítatlan jelzéssel: Úszómalom 1910. Olaj, vászon, 25x40 cm Keretben.
11238.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Blaise Pascal portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×29,5 cm
11239.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Balla jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, karton, Keretben. 17x23 cm
11240.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bánfi jelzéssel: Tank és két katona. Olaj, karton. 21x29 cm
11241.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Banksy: Er.... Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
11242.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bánovszky jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Kissé sérült. 45x35 cm.
11243.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Baross L. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, keretben 35x52 cm
11244.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Beregi J jelzéssel, XX. sz eleje: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 33×44 cm
11245.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bertalan Miklós: Szobarészlet., Olaj, karton jelzett 80x60 cm Sérült keretben
11246.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Bihari Balogh jelzéssel: Hazafelé. Akvarell, papír, 16×21 cm
11247.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF