Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Déri jelzéssel: Erdőbelső. Olaj, farost, fakeretben, 13x17,5 cm
11260.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Domonkos Á jelzéssel, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Falusi udvar. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 58×77 cm
11261.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Drégely L jelzéssel: Vörös és fekete. Vegyes technika, vászon. 30×30 cm
11262.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
E. Bernhardt jelzéssel: Zöldellő táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 26x40 cm.
11263.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Emőd v. Emöd jelzéssel: Táj Olaj, vászon. Kopott fakeretben. 55x70 cm
11264.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Erdélyi J jelzéssel: Kastély. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm
11265.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Farkas jelzéssel (Lídia vagy Lajos?): Erdei fények. Akvarell, papír. 30x44 cm
11266.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Fazekas János jelzéssel, XXI. sz. eleje, össz. 6 db festmény: Dobermann portré, Maszk, 4 db csendélet. Olaj, vászon. Mindegyik jelzett. 19x27,5 és 32,5x19 cm közötti méretekben.
11267.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Feld jelzéssel: Szőlős csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 39x49 cm
11268.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Fellini jelzéssel: Virágok, Olaj, farost. 56x40 cm
11269.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Fényes A jelzéssel: Téli séta. Olaj, vászon. 60x80 cm
11270.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Ferency T jelzéssel: Hegyvidéki tó, 1899. Olaj, vászon. Kissé sérült. 60x80 cm.
11271.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF