Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3372724
11284
523
2200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
HA vagy AH jelzéssel: Király, 1967. Ceruza, tus, papír. Üvegezett fakeretben. 10,5x7,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3505059
11285
523
Herskovits Etelka jelzéssel (Herkovits Mórné Léderer Etelka?): Udvar, 1905. Ceruza, papír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 23,5x31 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3423933
11286
523
Heyzner jelzéssel: Paradicsommadár. Selyem, tempera. jelzett, üvegezett keretben., foltos 35x45 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3482186
11287
523
32000
Holczmann Vilmos jelzéssel: Csendélet babákkal, 1928. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív, sérült fakeretben. 59,5x49,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3368626
11288
523
H Wolf jelzéssel, 2 db grafika: Apparitionen II és XII. Rézkarc, papír, 10x11 cm körüli méretekben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3209574
11289
523
Ignác (?) jelzéssel: Kutya portré. Akvarell, papír. P,aszpartuban. 24x19 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3266847
11290
523
Ingersoll jelzéssel: James Joyce tower. Nyomat, papír. 44,5x37 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3189799
11291
523
Ismeretlen orosz? jelzéssel, 2 db mű: Hölgy portrék, 1933. Ceruza, papír, egy lapra kasírozva, 26×17 és 24x17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3516993
11292
523
Iványi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez (kopott), hibás keretben, 17×12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3505052
11293
523
J. Kirschner jelzéssel, naiv festő, feltehetően XX. sz. eleje: Utcarészlet. Olaj, vászon. Sérült. 40x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3499836
11294
523
Jeges Ernő jelzéssel: Atmoszférikus táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 35×24,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3464550
11295
523
Jelzés nélkül (Barta István?): Utcarészlet. Golyóstoll, papír, lap széle sérült és kissé foltos, 24x30,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF