Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3406639
11296
523
6500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül (Kós Géza bajai festő?): Virágos udvar. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 28x35,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3496893
11297
523
Jelzés nélkül, 2 db mű: Fekvő női akt. Lavírozott tus, papír, üvegezett fakeretben. 27×36,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3496891
11298
523
Jelzés nélkül, 2 db mű: Fekvő női akt. Tus, papír, üvegezett fakeretben. 27×36,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3517265
11299
523
Jelzés nélkül, 2 db mű: Portrék. Vegyes technika, farost. Dekoratív fakeretben. 18x13,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3407373
11300
523
Jelzés nélkül, feltehetően távol-keleti alkotó: Női alak kalligráfiában. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 26x21 (x3) cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
2722281
11301
523
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele: Romantikus táj. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 8x11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3372041
11302
523
15000
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Három grácia. Akvarell, selyem. Dekoratív, sérült fakeretben. 40×30 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3498055
11303
523
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Kislány a konyhában. Akvarell, papír. 26,5x16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3455034
11304
523
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Szarvasbika és sasok. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív fakeretben, 54,5×68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3439355
11305
523
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Női akt. Vegyes technika, papír, bal alsó sarkában apró folttal, 16×25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3439351
11306
523
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Női akt korsóval. Ceruza, papír, 19,5×13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3509707
11307
523
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Táj. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fakeretben. 10,5x12,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF