Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Jelzés nélkül: Rothenburgi részlet, szitanyomat, papír. 27x19 cm.
11368.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Jelzés nélkül: Sétálók a parkban. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, szélein kissé sérült, 21x26 cm
11369.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Jelzés nélkül: Szélrajzok a vizen. Ceruza, papír. Üvegezett keretben. 26,5x33 cm.
11370.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül: Szénásszekér tehenekkel. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 40×50 cm
11371.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Jelzés nélkül: Szfinx. Pasztell, papír, 61x43 cm
11372.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Jelzés nélkül: Színes álom. pasztell, papír, 60x45 cm
11373.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Színes kavalkád. Vegyes technika, karton. 100x70 cm.
11374.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Jelzés nélkül: Színes kép. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 30×40 cm
11375.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Jelzés nélkül: Színes táj. Vegyes technika, kollázs, papír. Törésnyomokkal. 43x61 cm.
11376.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Színes utca. Akvarell, papír, , keretben 34x22 cm
11377.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül: Színes város. Olaj, papír. Apró lapszéli sérülésekkel. Feltekerve. 42x117 cm.
11378.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül: Szürreális alakok. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 20,5x29 cm.
11379.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF