Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Jelzés nélkül: Lány sárga kendőben. Olaj, vászon, javított. Dekoratív fakeretben, 70×50 cm
11356.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Jelzés nélkül: Lenin, bolsevik forradalom 1917-1967. Rézkarc, 15x9,5 cm
11357.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jelzés nélkül: Manninger Rezső portréja. Rézkarc, papír. 39,5×29 cm
11358.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Mestercipész (cím nélkül, karikatúra?). Vegyes technika, papír, bal alsó sarkában hajtásnyommal, 21x29,5 cm.
11359.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Jelzés nélkül: Mészöly Gyula portréja. Rézkarc, papír. 38,5×28,5 cm
11360.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Munkások, mesterek, 7 db vázlat. Tus papír 37x29 cm
11361.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Női akt. Szén, papír, kartonra kasírozva, 28,5x15,5 cm
11362.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Páros. Vegyes technika, papír. Paszpartuban. 18,5x28 cm.
11363.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Pécs, Széchenyi tér télen. Olaj, karton, dekoratív fakeretben, 19×31,5 cm
11364.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Jelzés nélkül: Pipázó. Olaj, karton. Sérült. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 31x23,5 cm
11365.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Rajzoló lány. Ceruza, papír. Kétoldalas mű, hátoldalán egyéb tanulmányrajzok (íjazó lány stb.). 26x20 cm
11366.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Jelzés nélkül: Révnél. Olaj, karton, fakeretben, 34x48 cm
11367.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF