Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3459694
11344
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Hegyvidék. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben, 32×25,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3402222
11345
523
Jelzés nélkül: Iparszerű állattenyésztés. Rézkarc, papír. 29,5x39,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3395439
11346
523
Jelzés nélkül: Japánkert, párral, akvarell. Sérült keretben. 40x50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3233447
11347
523
4800
Jelzés nélkül: Kanca csikójával. Olaj, farost. 40x60 cm. Dekoratív fakeretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3438977
11348
523
3200
Jelzés nélkül: Kikötő. Ceruza, papír. Lapszéli részben javított szakadásokkal. 14×21 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3371964
11349
523
4400
Jelzés nélkül: Kínai sárkány. Vegyes technika, vászon. Kissé sérült. 90×70 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3378195
11350
523
Jelzés nélkül: Kisfiú az utcán. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 20x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3355383
11351
523
Jelzés nélkül: Kislány és a játéka. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16×22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3402367
11352
523
Jelzés nélkül: Kolbay Károly portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3504413
11353
523
Jelzés nélkül: Kompozíció. Litográfia, papír. Lap szélén szakadásokkal. 32x43 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3505161
11354
523
Jelzés nélkül: Külváros. Olaj, papír. Apró lapszéli sérülésekkel. Feltekerve. 50x70 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3458758
11355
523
Jelzés nélkül: Lány korsóval. Pasztell, papír, lap széle kissé sérült, 25x16,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF