Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3482329
11200
523
34000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Farkas S. jelzéssel: Muskátli, 1909. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Javított. Sérült. 75x60 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3482281
11201
523
30000
Artner M. jelzéssel: Befőttes csendélet, 1918. Olaj, vászon, farostra ragasztva. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 44,5x55,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3482307
11202
523
30000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Portré. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Javított. Kissé sérült. 60x50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3482153
11203
523
28000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Portré. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dublírozott. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 70,5x57,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3482224
11204
523
26000
Zana S jelzéssel: Csendélet halakkal, 1937. Olaj, karton, faroston. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 35x41 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3481344
11205
523
11000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele: Fiatal hölgy portréja. Olaj, karton. Fakeretben. 17×14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3481095
11206
523
Olvashatatlan jelzéssel (Volbrecht, Ernst?): Tanya. Pasztell, papír, jelzett, lapszéli szakadással, törésnyommal, 31,5x44,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3463752
11207
523
100000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően orosz v. szovjet festő: Színes táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 47x37 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3462910
11208
523
55000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Vörös kendős hölgy. Olaj, vászon. Sérült. 130x96 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
3463719
11209
523
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Sztálin portréja katonai egyenruhában és kitüntetéssel. Olaj, vászon. Sérült. 160×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Portrait of Stalin in miltary uniform, oli ocanvas, with unreadbale signature, damagaged, ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3465045
11210
523
44000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Akt a műteremben. Olaj, vászon. Restaurált. Dublírozott. 110x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3464527
11211
523
40000
L Vadász jelzéssel: Vitorlások és horgászok. Olaj, vászon, 53x60 cm, dekoratív fakeretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF