Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Olvashatatlan (Bencze?) jelzéssel: Faluvége. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 60x80 cm
11176.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11177.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Olvashatatlan jelzéssel: I. világháborús magyar katona, Krasznojarszk, 1916. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 23,5x32 cm
11178.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Tolnay jelzéssel (Tolnay Ákos?): Vízparti fények. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×63 cm.
11179.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Lukachich jelzéssel (báró Lukachich Géza?): Lovaskatonák, 1930-as évek. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 30×44 cm
11180.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan jelzéssel: Lila kompozíció. Szitanyomat, papír, számozott (12/30). Üvegezett fakeretben. 48x38 cm
11181.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Benczik M jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. Vászon laza, feszítésre szorul. 59×46 cm
11182.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Jelzés nélkül (Iványi-Grünwald Béla?): Fekvő női alakok. Ceruza, papír, paszpartun Iványi-Grünwald Béla felirattal, üvegezett fakeretben, 16x22,5 cm
11183.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Tehénpásztorlány. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x23,5 cm
11184.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei részlet gondolával. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 44,5x38 cm
11185.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Kántor jelzéssel (József vagy János?): Kompozíció, 1996. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 34×24 cm.
11186.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel: Jelenet, 1964. Tempera, papír. Üvegezett fakeretben. 39,5x56 cm
11187.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF