Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Olvashatatlan jelzéssel (Ivanácz Zsolt József?): Fiatal hölgy. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 68x56,5 cm
11164.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje (Kövér Gyula?): Hangulatos utca. Olaj, vászon. Javított. Sérült. 68x50 cm. Fakeretben.
11165.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Steinacker jelzéssel, felvidéki-pozsonyi festő: Pozsonyi hölgy arcképe, 1940 körül. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 55×45,5 cm. A tételhez tartozik egy 1940 körüli fotó, amely a festő és az ábrázoltat mutatja festés, a festmény készítése közben.
11166.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Szarvas és vadászkutya. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Kissé sérült. Dekoratív keretben, 46×60 cm
11167.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Berchtesgaden környéki táj, Bajorország. Akvarell, papír. Hátoldalán korabeli német ny. felirattal. Üvegezett, javított, sérült fakeretben, 47×63,5 cm
11168.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Olvashatatlan jelzéssel, Edouard Gelhay után, XX. sz. eleje: Tükröződés. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 73x55,5 cm
11169.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Kelemen Gy (?) jelzéssel vagy jelzés nélkül, 8 db mű: Tabáni részletek, 1929-1933. Akvarell, papír. Részben sérült. 16,5×24 és 27x39 cm között.
11170.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Vízparti táj hajókkal. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x70 cm
11171.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XVIII. sz- XIX. sz. eleje: Pap imakönyvvel. Olaj, vászon. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 1115/96 sz. bírálati címkéjével. Dublírozott, restaurált. 60x50 cm Antik fakeretben,
11172.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Expresszív táj. Olaj, vászon. 80x60 cm.
11173.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül (Ungváry Sándor?), XX. sz első fele: Női alak virággal és madárral (üvegablak terv?). Akvarell, ceruza, papír. Kartonra kasírozva. Javított. 55,5×39 cm
11174.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül, Barabás Miklós után: Vásárra induló román család. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív fakeretben. 60x45,5 cm.
11175.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF