Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3208694
11308
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Atmoszférikus táj. Vegyes technika, vászon. 90x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3514009
11309
523
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Hölgy kutyával. Akril, vászon, 40×50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3208692
11310
523
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Naplemente. Vegyes technika, vászon. 90x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3208690
11311
523
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Színes táj. vegyes technika, vászon. 90x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3508543
11312
523
9500
Jelzés nélkül, 1900-1930 körül: 10 db tanulmányrajz (női akt, portré, táj stb.) Klf. technikák, papír, klf, méretekben, részben sérült, 27x20 cm-ig. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3508063
11313
523
9500
Jelzés nélkül, 1900-1930 körül: 10 db tanulmányrajz (női akt, portrék, városrészlet, stb.) Klf. technikák, papír, klf, méretekben 27x19,5 cm-ig. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3508473
11314
523
9500
Jelzés nélkül, 1900-1930 körül: 10 db tanulmányrajz (női aktok, portrék, városrészlet, táj stb.) Klf. technikák, papír, klf, méretekben 25x18 cm-ig. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3508512
11315
523
9500
Jelzés nélkül, 1900-1930 körül: 10 db tanulmányrajz (portrék, épület, táj stb.) Klf. technikák, papír, klf, méretekben 30x21 cm-ig. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3376906
11316
523
Jelzés nélkül, 1980 körül: Vázlatfüzet 13 db rajzzal (kórházi jelenetek gyerekekkel, felnőttekkel stb.). Ceruza, papír. 17×23,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3408058
11317
523
Jelzés nélkül: Agria vulgo Erla (Eger), régi metszet után készült modern szitanyomat, papír, 33x46 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3458709
11318
523
Jelzés nélkül: Alakok a ház udvarán (hátoldalán alaktanulmányok), ceruza, papír, 18x14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3436623
11319
523
Jelzés nélkül: Álarcos női aktok. Ceruza, lavírozott tus, papír. 19x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF