Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3504416
11416
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kukovics Rózsa (1942-): Adriai hangulat. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 37x51 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3391928
11417
523
L , Attila Jelzéssel: Cím nélkül, Akvarell, papír, hátul autográf felirattal 10x20 cm Keretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3499534
11418
523
L. Marie jelzéssel, XX. sz. első fele: Társaság a szabadban. Színezett rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 17×16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3499525
11419
523
L. Marie jelzéssel, XX. sz. első fele: Utcarészlet. Színezett rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 19,5×14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3443296
11420
523
3800
Lavi jelzéssel: Jeruzsálem látképe. Ofszet nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 19x28 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3419862
11421
523
3400
Leitner jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír. Fakeretben, 14×20,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3516777
11422
523
3400
Liezen Mayer jelzéssel: Viking hódolat. Szén, vegyes technika, karton. 62,5x41,5 cm. Hátulján 850/980 sz. MNG bírálati címkével. Sérült. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3505552
11423
523
Litteczky jelzéssel: Templom. Olaj, vászon. Vakráma nélkül. Apró sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 70x83 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3517276
11424
523
M. Elton jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 40×62,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3391933
11425
523
Magyar János jelzéssel: Cím nélkül, akvarell, papír. 24x32cm üvegezett keretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3512115
11426
523
Márffy Ödön (1878-1959): Hölgy az ajtónál, litográfia, papír, utólag jelzett, paszpartuban, 21×17,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3517427
11427
523
Margit jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz eleje: Vad az erdőben. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 48×31,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF