Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Kukovics Rózsa (1942-): Adriai hangulat. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 37x51 cm
11416.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
L , Attila Jelzéssel: Cím nélkül, Akvarell, papír, hátul autográf felirattal 10x20 cm Keretben
11417.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
L. Marie jelzéssel, XX. sz. első fele: Társaság a szabadban. Színezett rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 17×16 cm
11418.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
L. Marie jelzéssel, XX. sz. első fele: Utcarészlet. Színezett rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 19,5×14 cm
11419.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Lavi jelzéssel: Jeruzsálem látképe. Ofszet nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 19x28 cm
11420.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Leitner jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír. Fakeretben, 14×20,5 cm.
11421.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Liezen Mayer jelzéssel: Viking hódolat. Szén, vegyes technika, karton. 62,5x41,5 cm. Hátulján 850/980 sz. MNG bírálati címkével. Sérült.
11422.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Litteczky jelzéssel: Templom. Olaj, vászon. Vakráma nélkül. Apró sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 70x83 cm
11423.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
M. Elton jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 40×62,5 cm.
11424.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Magyar János jelzéssel: Cím nélkül, akvarell, papír. 24x32cm üvegezett keretben
11425.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Márffy Ödön (1878-1959): Hölgy az ajtónál, litográfia, papír, utólag jelzett, paszpartuban, 21×17,5 cm
11426.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Margit jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz eleje: Vad az erdőben. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 48×31,5 cm
11427.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF