Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Jurida Károly (1935-2009): Hevessy György portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×29 cm
11392.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kacziány Aladár jelzéssel: Strandon. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 17x15 cm
11393.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Kádár Béla jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír. 42x30 cm.
11394.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Kádár Béla jelzéssel: Y. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 22,5x18 cm
11395.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kálák. Jelzett, színezett textil, formázott művészgipsz applikációkkal, fa keretben, teljes méret 78x58 cm
11396.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Katona Nándor jelzéssel: Táj. Pasztell, papír, 31,5x46 cm. Üvegezett fakeretben.
11397.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Katz György jelzéssel (Kádár György?): Hegyvidéki táj, 1940. Olaj, karton, kissé sérült, 34×49 cm
11398.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
KE jelzéssel: Vízparti fények (Dunakanyar). Akvarell, papír, paszpartuban, 35,5×49,5 cm
11399.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kelly jelzéssel: Párizsi részlet. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 18x14 cm
11400.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kemény László jelzéssel, 1930-as évek: Búcsú a pályaudvaron. Olaj, vászon. 50x66 cm
11401.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Klf. alkotók: Vegyes kisméretű rajz és sokszorosított grafika tétel, össz. 16 db (közte néhány kevés budapesti részlet rézkarc). Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben
11402.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kondor jelzéssel: Férfi arc. Szén, papír. 31x25 cm Kartonon
11403.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF