Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3498967
11464
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel (Gombos Zoltánné?): Templom. Olaj, vászon, fakeretben. 50,5x30 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3057387
11465
523
Olvashatatlan jelzéssel (Halvax Gyula?), 2 db mű: Vízpart és hegyvidéki táj. Vegyes technika, papír, 9x14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
2657157
11466
523
11000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően romániai magyar festő: Táj sétálókkal, 2002. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli pecséttel. Fakeretben. 45x56,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3438508
11467
523
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően román művész: Metamorfózis. Litográfia, papír. II/III számozással. 40,5x29,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438325
11468
523
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően román művész: Metamorfózis. Rézkarc, papír. Művészpéldány EA jelzéssel. 20x13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516467
11469
523
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően szerb festő: Csatajelenet. Olaj, farost. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3407237
11470
523
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően szovjet festő: Figyelő szemek, 1987. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3497753
11471
523
Olvashatatlan jelzéssel, Kandinszkij után: Lovagló pár. Olaj, vászon. Fakeretben. 30x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3372050
11472
523
6500
Olvashatatlan jelzéssel, kínai alkotó, feltehetően XX. sz. közepe: Virágok. Akvarell, selyem. Üvegezett fakeretben. 27×26 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3436630
11473
523
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Kalapos hölgy (karikaturisztikus portré). Akvarell, tus, papír. 22x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3512264
11474
523
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Vízparti virágzás. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 13x18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3492784
11475
523
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele, 2 db mű: Udvarrészletek. Olaj, fa. Dekoratív, üvegezett, részben bársonyborítású fakeretben. 18x13,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF