Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Olvashatatlan jelzéssel (Gombos Zoltánné?): Templom. Olaj, vászon, fakeretben. 50,5x30 cm.
11464.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Olvashatatlan jelzéssel (Halvax Gyula?), 2 db mű: Vízpart és hegyvidéki táj. Vegyes technika, papír, 9x14 cm
11465.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
11466.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően román művész: Metamorfózis. Litográfia, papír. II/III számozással. 40,5x29,5 cm
11467.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően román művész: Metamorfózis. Rézkarc, papír. Művészpéldány EA jelzéssel. 20x13 cm
11468.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően szerb festő: Csatajelenet. Olaj, farost. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11469.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően szovjet festő: Figyelő szemek, 1987. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×40 cm
11470.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel, Kandinszkij után: Lovagló pár. Olaj, vászon. Fakeretben. 30x30 cm
11471.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Olvashatatlan jelzéssel, kínai alkotó, feltehetően XX. sz. közepe: Virágok. Akvarell, selyem. Üvegezett fakeretben. 27×26 cm.
11472.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Kalapos hölgy (karikaturisztikus portré). Akvarell, tus, papír. 22x15 cm
11473.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Vízparti virágzás. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 13x18 cm
11474.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele, 2 db mű: Udvarrészletek. Olaj, fa. Dekoratív, üvegezett, részben bársonyborítású fakeretben. 18x13,5 cm
11475.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF