Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3517021
11488
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 8x11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3169917
11489
523
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet kilátással. Olaj, farost, kissé sérült. 37,5x61 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3170209
11490
523
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet rózsákkal és citrommal. Olaj, farost, fakeretben. 61x37,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3284675
11491
523
900
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet tájban. Akvarellel színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 16x14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3419237
11492
523
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, fakeretben, 80x50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3481313
11493
523
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, kissé sérült, 40×29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3437312
11494
523
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 16x10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3484696
11495
523
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy medállal. Ceruza, papír, 31x23 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3244229
11496
523
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1951. Pasztell, papír. Paszpartuban. 47,5x37 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3409714
11497
523
500
Olvashatatlan jelzéssel: Fosszília, 2006. Litográfia, papír. Művészpéldány EA X/XIII számozással. 20x20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3464554
11498
523
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Gyűjtsd a mézet, add a MÉH-nek, 1961 (6 db egybefűzött karikaturisztikus illusztráció). Akvarell, tus, papír, 12x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3191095
11499
523
Olvashatatlan jelzéssel: Hangulatos park, 1945. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 12×16,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF