Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 39x47 cm
11500.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki tó. Olaj, karton. Dekoratív, egyik sarkában kissé sérült fakeretben. 50×70 cm.
11501.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Hommage a Picasso (olvashatatlan címmel). Tus, toll, papír, 70x50 cm
11502.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel: Hommage a Vajda Lajos (olvashatatlan címmel). Szitanyomat, papír. 23x18 cm
11503.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel: Iszlám kalligráfia. Szitanyomat, papír. Számozott (2/4). Üvegezett keretben. 16,5x11,5 cm
11504.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Keleti bölcs, 1970. Monotípia, papír. Papírra kasírozva, utóbbi széle foltos.12x10 cm
11505.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Olvashatatlan jelzéssel: Kézfej (olvashatatlan címmel), 2004. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (XI/XVI), 23×18 cm
11506.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció I. Monotípia, papír, 45,5x35 cm
11507.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Olvashatatlan jelzéssel: Kótyagosan. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett keretben, 25×19 cm
11508.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Kréta, Matala. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. 29,5×39,5 cm
11509.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Olvashatatlan jelzéssel: Küldetés II. Olaj vászon. Sérült. Fakeretben. 60x50 cm
11510.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel: Kölni dóm. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben, 24,5×16 cm
11511.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF