Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3421601
11524
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Parasztudvar, olaj, fatábla. Fakeretben. 20×32,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3224448
11525
523
500
Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 22×14 cm. . noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3504314
11526
523
Olvashatatlan jelzéssel: Római antik romok. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25x32 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3283444
11527
523
Olvashatatlan jelzéssel: Sátortábor az erdőben, 1960-as évek. Filctoll, papír. Üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3517268
11528
523
19000
Olvashatatlan jelzéssel: Siófoki kikötő (1925?). Olaj, karton. Foltos, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 34×49,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3514022
11529
523
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelemesek (erotikus rajz). Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 30×40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3419729
11530
523
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kavalkád. Vegyes technika, karton. 85x54 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3503836
11531
523
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kép. Akril, farost. Fakeretben. 70x50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3436295
11532
523
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kép. Olaj, karton. Paszpartuban. 17x23 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
2743098
11533
523
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj. Pasztell, karton. 50x65 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3408441
11534
523
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Litográfia, papír. VI/1 számozással. 21×30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3439546
11535
523
Olvashatatlan jelzéssel: Találkozás. Olaj, karton. 30x40 cm Üvegezett fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF