Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Parasztudvar, olaj, fatábla. Fakeretben. 20×32,5 cm
11524.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 22×14 cm. .
11525.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel: Római antik romok. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25x32 cm
11526.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan jelzéssel: Sátortábor az erdőben, 1960-as évek. Filctoll, papír. Üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm
11527.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Siófoki kikötő (1925?). Olaj, karton. Foltos, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 34×49,5 cm
11528.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelemesek (erotikus rajz). Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 30×40 cm
11529.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kavalkád. Vegyes technika, karton. 85x54 cm.
11530.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kép. Akril, farost. Fakeretben. 70x50 cm
11531.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kép. Olaj, karton. Paszpartuban. 17x23 cm.
11532.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj. Pasztell, karton. 50x65 cm
11533.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Litográfia, papír. VI/1 számozással. 21×30 cm
11534.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Olvashatatlan jelzéssel: Találkozás. Olaj, karton. 30x40 cm Üvegezett fakeretben.
11535.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF