Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Ceruza, papír. Lap alja lyukasztott. 26,5x18 cm
11476.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Print, papír. Üvegezett keretben. 23x33 cm.
11477.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, merített papír, lap széle kissé sérült, 32x41 cm
11478.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
11479.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Olvashatatlan jelzéssel: Arckép. Olaj, karton. Kissé sérült. 30x27 cm
11480.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Arckép. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 33x25 cm
11481.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Atmoszférikus táj. Akvarell, papír. Dekoratív fakeretben, 40x29,5 cm
11482.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni halásztanya. Olaj, vászon, sérülésekkel, keretben. 87x105 cm
11483.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni strand-sétány. Olaj, papír, jelzett, paszpartuban, 29×39 cm
11484.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel: Budaörsi részlet, 1969. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 31x41 cm.
11485.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csákányos törpe. Rézkarc, papír. Próbanyomat. 24,5x23 cm
11486.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x37,5 cm.
11487.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF