Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3395425
11584
523
6500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Szőlőssy jelzéssel: Ház a fák mögött. Olaj, karton, 42x65 cm Szélén kis sérüléssel noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3519464
11585
523
Szőnyi jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, antik, kissé sérült fakeretben, 40×30 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3509697
11586
523
Szv jelzéssel: Erdőbelső, 1916. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 15x20 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3335132
11587
523
Takács jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, 50x34,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3402357
11588
523
Tulipán László (1943-2007): Gottfried Wilhelm Leibniz portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel. 39x29,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3512517
11589
523
Vajk L. jelzéssel: Fekvő hölgy. Olaj, rétegelt falemez. Kissé sérült. 24×37,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3502022
11590
523
Vajk L. jelzéssel: Portré. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 50×31,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3244209
11591
523
3800
Vári jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 54x41 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3517234
11592
523
Vasarely jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Vegyes technika, papír. 25x16 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3517232
11593
523
Vasarely jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír. 25x16 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3480055
11594
523
Végh Endre: Parsifal. Tempera, papír, 50x35,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3249319
11595
523
4600
Vidaházi jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe: Halász. Olaj, vászon. Sérült. 59x78,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF