Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Szőlőssy jelzéssel: Ház a fák mögött. Olaj, karton, 42x65 cm Szélén kis sérüléssel
11584.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Szőnyi jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, antik, kissé sérült fakeretben, 40×30 cm.
11585.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szv jelzéssel: Erdőbelső, 1916. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 15x20 cm.
11586.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Takács jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, 50x34,5 cm.
11587.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tulipán László (1943-2007): Gottfried Wilhelm Leibniz portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel. 39x29,5 cm
11588.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vajk L. jelzéssel: Fekvő hölgy. Olaj, rétegelt falemez. Kissé sérült. 24×37,5 cm
11589.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Vajk L. jelzéssel: Portré. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 50×31,5 cm
11590.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Vári jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 54x41 cm
11591.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Vasarely jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Vegyes technika, papír. 25x16 cm.
11592.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Vasarely jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír. 25x16 cm.
11593.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Végh Endre: Parsifal. Tempera, papír, 50x35,5 cm
11594.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Vidaházi jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe: Halász. Olaj, vászon. Sérült. 59x78,5 cm.
11595.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF