Es ist zu lizitieren
11199.
518. Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,40 EUR, 125,00 USD
40 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent), feltehetően XX. sz. első fele: Sziklás tengerpart. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 59x48,5 cm. Dekoratív fakeretben.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |