Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 143

Bodon Károly: A szív és a vérkeringés betegségei és azok gyógyítása. Orvosoknak és orvostanhallgatóknak. Bp., 1934. Félvászon kötés, foltos lapok, tulajdonosi névbejegyzéssel.
23918.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Bárdossy György: Karsztbauxitok (Bauxittelepek karbonátos kőzeteken). Bp., 1977, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23919.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Vizy Béla: Bauxitkutatás Magyarországon. Bp., 1999, Magyar Alumíniumipari Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23920.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Reumatológia. Szerk. Gömör Béla, Bálint Géza. Bp., 1989, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés, néhány oldalon aláhúzásokkal.
23921.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Magyar Imre: Belbetegségek elkülönítő diagnózisa. Bp., 1961, Medicina. Kissé sérült kiadói egészvászon-kötés, aláhúzásokkal, névbejegyzéssel.
23922.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Móczár László: Kis állathatározó. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
23923.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1938 Földtani Közlöny 1938. évi teljes évfolyam egybekötve. Szerk.: Dr. Papp Ferenc - Dr. Kulhay Gyula. Budapest, 1938, Magyarhoni Földtani Társulat. Egészoldalas és kihajtható kőnyomatú táblákkal. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
23924.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hankó Béla: A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp., [1927], Athenaeum, 186+[2] p.+ 1 t. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül jó állapotban, ex libris-szel.
23925.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kromayer, [Ernst] - Scholtz Gusztáv: Bőr- és nemibetegségek. Bp., [1926], Novák Rudolf és Társa, 204 p. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült, foltos borítóval, szétváló fűzéssel, kijáró lapokkal, ázásnyomokkal.
23926.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Küst, Diedrich - Schaetz, Franz: Fortpflanzungsstörungen der Haustiere. Stuttgart, 1949, Ferdinand Enke, XI+[1]+207+[1] p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a szövegben aláhúzásokkal.
23927.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bolz, Walther: Lehrbuch der allgemeinen Chirurgie für Tierärzte und Studierende. Stuttgart, 1951, Ferdinand Enke, XVI+498+[2] p. Szövegközti fekete-fehér képekkel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként összeragadó lapokkal.
23928.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hummel, [Christian August]: Handbuch der Erdkunde. Ein Hausbuch des geographischen Wissens. 1. Band. Leipzig, 1876, J. M. Gebhardt, X+624 p. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel.
23929.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF