Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 143

23978.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
23979.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
23980.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
23981.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
23982.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
1916 Meteorologische Zeitschrift. Herausgegeben im Auftrage der k. k. Österreichischen Gesellschaft für Meteorologie und der Deutschen Meteorologischen Gesellschaft. Redigiert von Dr. J. von Hann und Dr. R. Süring. XXXIII. Jahrgang. Braunschweig, 1916, Friedr. Vieweg &amp; Sohn, XIII+(3)+560 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, a hátsó kötéstáblán sarokhiánnyal, belül nagyrészt jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
23983.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
23984.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Budapest székes főváros vegyészeti és tápszervizsgáló intézetének évkönyve. 1895. Szerk.: Balló Mátyás. Bp., 1896, Pesti Könyvnyomda Rt., 274 p.+ 5 (fekete-fehér fotók) t. Félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, néhány foltos lappal, intézményi bélyegzőkkel.
23985.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Zieler, Karl: Lehrbuch und Atlas der Haut- und Geschlechtskrankheiten für praktische Ärzte und Studierende. Berlin-Wien, 1924, Urban &amp; Schwarzenberg, XIV+[2]+556 p.+ 169 (színes) t. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, részben összeragadt táblákkal.
23986.

Zieler, Karl: Lehrbuch und Atlas der Haut- und Geschlechtskrankheiten für praktische Ärzte und Studierende. Berlin-Wien, 1924, Urban & Schwarzenberg, XIV+[2]+556 p.+ 169 (színes) t. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, részben összeragadt táblákkal.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
23987.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25
Minimales Gebot:
400 HUF
400 500 600
23988.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31
Minimales Gebot:
100 HUF
100 200 300

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF