Szilber M.: Rapport sur les observations sismologiques faites a l'Observatoire de Budapest. 1930-1931. (2 füzet). Publications de l'Observatoire sismologique de Budapest. Bp., 1932, Földrengési Obszervatórium, 17 p.; 16 p. Francia nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzőkkel, az egyik füzet foltos borítóval, a másik felvágatlan lapokkal.
A magyar orvosi nagyhét ötödik ülésszakának jegyzőkönyve. Budapest, 1935. évi május hó 26-tól június hó 2-ig. Bp., 1935, Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége, 1 sztl. lev.+ XIV p.+ (65)-359 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, a hátsó borító hiányzik.
Behm, Hans Wolfgang: Die Ernte des Waldes. Holz im Kultur- und Wirtschaftsleben der Gegenwart. Stuttgart, 1938, Kosmos, 79+(1) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé koszos borítóval.
1904 Meteorologische Zeitschrift. Herausgegeben im Auftrage der k. k. Österreichischen Gesellschaft für Meteorologie und der Deutschen Meteorologischen Gesellschaft. Redigiert von Dr. J. Hann und Dr. G. Hellmann. XXI. Jahrgang. Wien, 1904, Ed. Hölzel, XXXIX+(1)+584 p. Német nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, a gerincen kis sérüléssel, belül jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
1895 Meteorologische Zeitschrift. Herausgegeben im Auftrage der Oesterreichischen Gesellschaft für Meteorologie und der Deutschen Meteorologischen Gesellschaft. Redigirt von Dr. J. Hann und Dr. G. Hellmann. XII. Jahrgang. Wien, 1895, Ed. Hölzel, XXVI+480+(108) p.+ 6 t. Német nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
1916 Meteorologische Zeitschrift. Herausgegeben im Auftrage der k. k. Österreichischen Gesellschaft für Meteorologie und der Deutschen Meteorologischen Gesellschaft. Redigiert von Dr. J. von Hann und Dr. R. Süring. XXXIII. Jahrgang. Braunschweig, 1916, Friedr. Vieweg & Sohn, XIII+(3)+560 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, a hátsó kötéstáblán sarokhiánnyal, belül nagyrészt jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
Meteorologische Zeitschrift. Hann-Band zum vierzigjährigen Redaktionsjubiläum J. Hann's von Freunden und Kollegen gewidmet. Redigiert von Dr. J. M. Pertner und Dr. G. Hellmann. Braunschweig, 1906, Friedrich Vieweg und Sohn, 1 (címkép) t.+ VIII+(2)+404 p. Német nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, néhány lapon ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
Budapest székes főváros vegyészeti és tápszervizsgáló intézetének évkönyve. 1895. Szerk.: Balló Mátyás. Bp., 1896, Pesti Könyvnyomda Rt., 274 p.+ 5 (fekete-fehér fotók) t. Félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, néhány foltos lappal, intézményi bélyegzőkkel.
Zieler, Karl: Lehrbuch und Atlas der Haut- und Geschlechtskrankheiten für praktische Ärzte und Studierende. Berlin-Wien, 1924, Urban & Schwarzenberg, XIV+[2]+556 p.+ 169 (színes) t. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, részben összeragadt táblákkal.
Stauder, Karl Heinz: Konstitution und Wesensänderung der Epileptiker. Aus der Psychiatrischen und Nervenklinik der Universität München. Leipzig, 1938, Georg Thieme, 196 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, két különféle ex libris-szel.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.