Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 143

23954.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Kiss Ferenc: A Nemzet nagy gondja: A nemi kérdés. Bp., 1943. KIE, 43p. Papírborító elvált.
23955.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dr. Böhm Boleslaw: Adatok a lengyel-magyar Kárpátok kőolajgeológiájához. Térképpel és szelvényekkel. Bp., 1914, M. Kir. Földtani Intézet. 34 p. + 1 kihajtható térképmelléklet. Kiadói sérült papírkötés, volt könyvtári példány.
23956.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Dan, J,, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky, Z, Raz: The soils and soil associations map of Israel. Jerusalem, 1962. Hebrew University. 25 p + 2 t.
23957.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
2 db könyv: Öveges József: Kísérletezzünk és gondolkozzunk! (500 fizikai kísérlet.) Bp., 1960, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, fakó gerinccel. + Kubinszky Ernő - Szél György: A kutya. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos.
23958.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Insel-Bücherei 2 kötete: Willi Harwerth: Das kleine Pilzbuch. + Jakob Hübner: Das kleine Buch der Nachtfalter. Leipzig, 1956/é.n., Insel-Verlag. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az egyik kötet sérült gerinccel.
23959.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
23960.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Michael Greger - Gene Stone: How no to die. London, 2018, Pan Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
23961.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Zeddies, Adolf: Die Auosuggestion im Sienste der Selbsterziehung. Bad Homburg, 1939, Siemens-Verlag. Félvászon kötés, jó állapotban.
23962.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Palla-Örkény-Pap-Székely-Vörösházy: Nymphia medicis. Bp., 1962, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
23963.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dr. Konkoly-Thege Miklós: A nagytagyosi Meteorologiai Obszervatorium évi jelentése II. füzet. Bp., 1909. 56p. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban.
23964.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dr. Konkoly-Thege Miklós: A nagytagyosi Meteorologiai Obszervatorium évi jelentése II. füzet. Bp., 1908. 230p. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban.
23965.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF