Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 143

Liek, Erwin: Rákbetegség, rákgyógyítás, rákmegelőzés. Bp., 1936, Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
23930.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hartmann Róbert: Az emberszabású majmok és szervezetök. Bp., 1888. K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
23931.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Népszerű Természettudományi Előadások Gyűjteménye 1-7. füzetek (egybekötve): Pulszky Ferenc: Az őstörténelmi leletekről Magyarországban.; Klein Gyula: A rovarevő növényekről.; Lengyel Béla: A szénről és fontosabb vegyületeiről.; stb. Bp., 1877, K. M. Természettudományi Társulat. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal, az első címlapon Karkovány Ákos névbejegyzésével, a kötet végén kézzel írt tartalomjegyzékkel.
23932.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Krafft-Ebing R[ichárd]: Egészséges és beteg idegek. Ford.: Osváth Albert. Bp., 1885, Athenaeum, V+1+136 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal.
23933.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db könyv: Artur Fürst - Alexander Moszkowski: Az élő világ csodái. Ford. és átdolgozta: Fülöp Zsigmond. [Bp., 1937], Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel. + Az állatok gyűjtése. Szerk.: Móczár László, Kaszab Zoltán, Soós Árpád. Bp., 1962, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 5000 példányban.
23934.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3 db könyv: Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fényképeivel. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. + Peterson - Mountfort - Hollom: Európa madarai. Magyar viszonyokhoz alkalmazta: Tildy Zoltán. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés. + Herman Ottó: Arany, Tompa, Petőfi és a népköltés madárvilága. Bp., 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23935.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
2 db állatorvostudományi különlenyomat: Andrónyi András: Vizsgálatok a tejsavtartalomról szarvasmarhák és juhok vérében. + Kass Ferenc: Milyen bőrbeli elváltozásokkal jár a háziállatok Haematopinus-fajainak szúrása, illetve vérszívása. Különlenyomat a ,,Közlemények az összehasonlító élet- és kórtan köréből" XXVII. kötetéből. Bp., 1935, Pátria-ny., 11+[1] p.; 9+[1] p. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, az egyik sérült borítóval.
23936.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
23937.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
British Association for the Advancement of Science. Report of the Annual Meeting, 1936. Blackpool, September 9-16. London, 1936, Office of the British Association. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
23938.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Iwan Bloch: Das Sexualleben unserer Zeit in seinen Beziehungen zur modernen Kultur. Berlin, 1905, Louis Marcus. Kiadói egészvászon-kötés, régi könyvtári címkével és bélyegzéssel.
23939.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Megyeri János-Török László-Wéber Mihály: Állattan I-II. kötet - 1.: Általános állattan, 2.: Állatrendszertan. Tankönyvkiadó, 1954. 846p, 757p, XVI. t. Kiadói félvászon kötésben
23940.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Dr. Romsauer Lajos: Ábrázoló geometria. 1-2 kötet Bp., 1930, Franklin-Társulat, IX+284 p. IX., 234p., Egészvászon-kötésben
23941.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF