Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 143

Dr. Howard L. O.: A házi légy életmódja, fertőző betegségeket terjesztő szerepe és irtásának módja. Bp., 1917, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
23906.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
23907.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1905 Természettudományi Közlönyv XXXVII. köt: 425-436. füzet és LXXVII-LXXX. pótfüzet. Wartha Vincze közreműködésével szerk. Csopey László és Paszlavszky József. Bp., 1905, K. M. Természettudományi Társulat, XVI+784+4+192 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
23908.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+1+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel (felsőpulai Bertalanffy Viktor.)
23909.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23910.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Fröhner, Eugen: Lehrbuch der Arzneimittellehre für Tierärzte. Stuttgart, 1903, Ferdinand Enke, XVI+544 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
23911.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Fröhner, Eugen: Lehrbuch der Arzneiverordnungslehre für Tierärzte. Stuttgart, 1904, Ferdinand Enke, VIII+406+(4) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, részben kissé fakó borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
23912.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Udvardy Miklós: Dinamikus állatföldrajz. A szárazföldi állatok elterjedése. Bp., 1983, Tankönyvkiadó, 496 p.+ 3 (kihajtható) t. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
23913.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23914.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Gaál István: Ismerkedés a természettel. DEDIKÁLT! Maderspach Viola rajzaival. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23915.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3 db angol nyelvű matematikai kiadvány: The American Mathematical Monthly Vol. 73. No. 4. April 1966. + Journal of the London Mathematical Society. Second Series. Vol. 30. Part 1. August 1984. + Journal of Graph Theory Vol. 8. No. 2. Summer 1984. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
23916.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23917.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF