Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 143

Hajós, Andor: Komplexe Hydride und ihre Anwendung in der organischen Chemie. A szerző, Dr. Hajós Andor által tanára, Dr. Ujhelyi Sándor részére DEDIKÁLT példány! Organisch-präparative Methoden. Band 4. Berlin, 1966, VEB Deutscher Verlag der Wissenscahften, XII+2+573 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
23858.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Buzár Ágota (szerk.): 220 év kincsei. A Magyar Természettudományi Múzeum gyűjteményei. Budapest, 2022, Magyar Természettudományi Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés
23859.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Baranya vármegyének orvosi helyirata. H.n., é.n. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
23860.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gary S. Becker: Válogatás Gary S. Becker írásaiból. A Rajk László Szakkollégium által alapított Neumann János Díj 2004. évi kitüntettjének tiszteletére. Bp., 2004, Szakkollégiumi Füzetek 37. Gary S. Becker (1930-2014) amerikai Nobel-díjas közgazdász. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésekkel.
23861.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Darwin, [Charles]: Egy természettudós utazása a Föld körül. Ford.: Fülöp Zsigmond. Világkönyvtár. Bp., 1913, Révai, [4]+299+[5] p.; [4]+309+[3] p. Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
23862.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Torday Ferenc: Orvosi műszótár. Sajtó alá rendezte Barabás Zoltán. Budapest, 1948. Novák Rudolf és Társa (Hungária Hírlapnyomda Rt.) 537 + [1] p. Torday Ferenc (1871-1942) gyermekorvos latin-magyar orvosi műszótára tíz év kutatómunkájának eredménye. A mű első kiadása 1941-ben jelent meg, példányunk a munka második, bővített kiadásából való. kiadói félvászon kötésben.
23863.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
R. Brauns: Mineralogie. Sammlung Göschen Band 29. Leipzig, 1897, G. J. Göschen'sche Verlagshandlung, 128+4 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
23864.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Goldziher Károly (1881-1955) matematikus által DEDIKÁLT 3 db német nyelvű különlenyomat.
23865.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hände und was sie sagen. 64 Bilder eingeleitet und erläutert von Adolf Koelsch. Zürich-Leipzig, Orell Füssli Verlag. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23866.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Pávay Elek: A budai márga ásatag Tüskönczei (Német-Magyar kétnyelvű). Bp., 1874, nincs kiadó. Félvászon kötésben
23867.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szabályzat az egyetemi gyógyszerészképzésről. Bp., 1940, Királyi Magyar egyetemi nyomda. Kiadói tűzött papírkötésben
23868.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Veress István: Bichonok. Máltai, bolognai, havannai. Bichon frisé ... és a többiek. Bp., 2002, Saxum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23869.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF