Es ist zu lizitieren
23858.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
Hajós, Andor: Komplexe Hydride und ihre Anwendung in der organischen Chemie. A szerző, Dr. Hajós Andor által tanára, Dr. Ujhelyi Sándor részére DEDIKÁLT példány! Organisch-präparative Methoden. Band 4. Berlin, 1966, VEB Deutscher Verlag der Wissenscahften, XII+2+573 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |