Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3409950
23942
524
Books: Natural sciences, Medicine
Bolyai Biográfia, bibliotéka, bibliográfia. Szerk.: Nagy Ferenc. Bp.,[2000],BETTER - Püski, 408 p. Fekete-fehér fakszimilékkel, kézirathasonmásokkal...stb. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3462948
23943
524
Max Mezger - Franz Boerner: Das Nieverlorene Paradies. Berlin-Darmstadt,1956., Deutsche Buch-Gemeinschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3213294
23944
524
R. Bognár: Acta Universitatis Debreceniensis de Ludovico Kossuth nominatae. Tomus XVIII. 1972. Debrecen, 1973. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3213934
23945
524
Kácsor László: A folyók élni akarnak. 1990, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3408524
23946
524
Pogány Béla: A fény. Pantheon Ismerettára. Bp., 1921., Pantheon, 1 t + 366+2 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, hiányzó gerinccel, de belül jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3422368
23947
524
Urbán János: Fölszakadnak a felhők. DEDIKÁLT! Szubotica, 1958, Minerva. Kiadói foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3457298
23948
524
Burwinkel, [Oscar]: La kormalsanoj iliaj kauzoj kaj kontraubatalo. Priskribo populara de - - . Berlin, 1909, Esperanto Verlag Möller & Borel, 39+(1) p. Eszperantó nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes állapotban, ázásnyomokkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3458712
23949
524
Dr. Hárdi István: Elmekórtan Kézirat. Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola. Bp. 1967. Tankönyvkiadó Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3478524
23950
524
A diabeteses láb korszerű ellátása. Szerk.: Daróczy Judit. Bp., 2004, Dictum. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3481654
23951
524
Talman, Charles Fitzhugh: A levegő birodalma. Ford.: Ballenegger Róbertné. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat, VI+2+311 p.+18 t. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3481938
23952
524
Danielné Lengyel Laura: Magyar testőrök Bécsben. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1937.], Dante, (Arany János-ny.), 150+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3482071
23953
524
Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Ford.: Detre László. Entz Béla bevezetésével. Magyar vonatkozásokkal kiegészítette: Győry Tibor és Bálint Nagy István. Bp., én. Könyvbarátok Szövetsége. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen címkével. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF