Es ist zu lizitieren
23943.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
1 400 HUF
Max Mezger - Franz Boerner: Das Nieverlorene Paradies. Berlin-Darmstadt,1956., Deutsche Buch-Gemeinschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |