Friedrich Hastreiter: Der Korpf. Statt-, Blähhals und Basedowsche Krankheit sowie deren Bekämpfung. Neugermering, 1932, 32 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Gyürki László: A körmendi szemorvos. Batthyány Boldog László. A szerző, Gyürki László (1932-2025) plébános, tanár, a teológia doktora által dedikált példány. Körmend, 2004, Szegények Orvosa Körmendért Alapítvány, 94 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Astronomisch-geodätische Arbeiten. Heft 7. Relative Schwere-Messungen in Bayern in den Jahren 1902-1907. 2. Reihe 1902 und 3. Reihe 1907. Veröffentlichung der Königl. Bayerischen Kommission für die Internationale Erdmessung. München, 1912, K. Bayer. Kommission für die Internationale Erdmessung, VII+(1)+59 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzőkkel.
Roscoe, [Henry Enfield] - Schorlemmer, [Carl]: Ausführliches Lehrbuch der Chemie. Zweiter Band. Die Metalle und Spectralanalyse. Braunschweig, 1879, Friedrich Vieweg und Sohn, XIII+(1)+866+(2) p.+ IV t. (ebből két kihajtható). Német nyelven. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült, kijáró elülső szennylappal, helyenként foltos lapokkal.
Ratkóczy Nándor: A lymphogranulomatosis kór- és gyógytana. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLV. köt. Bp., 1938, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, ex libris-szel.
Hajós Károly: A belsősecretiós betegségek. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXLIV. köt. Bp., 1935, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 402 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, vetemedett elülső kötéstáblával, helyenként foltos lapokkal, a címlapon Borbényi Olivér (1936-2009) orvos, fül-orr-gégész névbejegyzésével.
Verebély Tibor: Sebészklinikai előadások. IV. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXVII., köt. Bp., 1934, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 445p. Rengeteg szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben
1894 Jelentés az 1894. szeptember hó 1-tő 9-ig Budapesten tartott VIII-ik nemzetközi közegészségi és demografiai congresszusról és annak tudományos munkálatairól. V. köt. Szerk.: Dr. Geróczy Zsigmond titkár. Bp., 1894, Pesti Könyvnyomda Rt., 2+543 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.