https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 143

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Friedrich Hastreiter: Der Korpf. Statt-, Blähhals und Basedowsche Krankheit sowie deren Bekämpfung. Neugermering, 1932, 32 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
23966.

Friedrich Hastreiter: Der Korpf. Statt-, Blähhals und Basedowsche Krankheit sowie deren Bekämpfung. Neugermering, 1932, 32 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Gyürki László: A körmendi szemorvos. Batthyány Boldog László. A szerző, Gyürki László (1932-2025) plébános, tanár, a teológia doktora által dedikált példány. Körmend, 2004, Szegények Orvosa Körmendért Alapítvány, 94 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23967.

Gyürki László: A körmendi szemorvos. Batthyány Boldog László. A szerző, Gyürki László (1932-2025) plébános, tanár, a teológia doktora által dedikált példány. Körmend, 2004, Szegények Orvosa Körmendért Alapítvány, 94 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Czelnai Rudolf - Szepesi Dezsőné: Meteorológia. Műszaki értelemező szótár 56. Bp., 1986, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés.
1
23968.

Czelnai Rudolf - Szepesi Dezsőné: Meteorológia. Műszaki értelemező szótár 56. Bp., 1986, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
3 db ornitológiai témájú kiadvány: Kelemen Attila: Madaras könyv; dr. Keve András: Magyaroszág Madarainak névjegyzéke; Renate és Siegfried Schön: Nesztelen szárnyakon,
1
23969.

3 db ornitológiai témájú kiadvány: Kelemen Attila: Madaras könyv; dr. Keve András: Magyaroszág Madarainak névjegyzéke; Renate és Siegfried Schön: Nesztelen szárnyakon,

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Astronomisch-geodätische Arbeiten. Heft 7. Relative Schwere-Messungen in Bayern in den Jahren 1902-1907. 2. Reihe 1902 und 3. Reihe 1907. Veröffentlichung der Königl. Bayerischen Kommission für die Internationale Erdmessung. München, 1912, K. Bayer. Kommission für die Internationale Erdmessung, VII+(1)+59 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzőkkel.
1
23970.

Astronomisch-geodätische Arbeiten. Heft 7. Relative Schwere-Messungen in Bayern in den Jahren 1902-1907. 2. Reihe 1902 und 3. Reihe 1907. Veröffentlichung der Königl. Bayerischen Kommission für die Internationale Erdmessung. München, 1912, K. Bayer. Kommission für die Internationale Erdmessung, VII+(1)+59 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzőkkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Roscoe, [Henry Enfield] - Schorlemmer, [Carl]: Ausführliches Lehrbuch der Chemie. Zweiter Band. Die Metalle und Spectralanalyse. Braunschweig, 1879, Friedrich Vieweg und Sohn, XIII+(1)+866+(2) p.+ IV t. (ebből két kihajtható). Német nyelven. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült, kijáró elülső szennylappal, helyenként foltos lapokkal.
1
23971.

Roscoe, [Henry Enfield] - Schorlemmer, [Carl]: Ausführliches Lehrbuch der Chemie. Zweiter Band. Die Metalle und Spectralanalyse. Braunschweig, 1879, Friedrich Vieweg und Sohn, XIII+(1)+866+(2) p.+ IV t. (ebből két kihajtható). Német nyelven. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült, kijáró elülső szennylappal, helyenként foltos lapokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Törő Imre: Szövettan. Debrecen, 1948, Tudományegyetemi Nyomda, VIII+350 p.+ 30 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos gerinccel, helyenként a fűzéstől elváló lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
1
23972.

Törő Imre: Szövettan. Debrecen, 1948, Tudományegyetemi Nyomda, VIII+350 p.+ 30 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos gerinccel, helyenként a fűzéstől elváló lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Ratkóczy Nándor: A lymphogranulomatosis kór- és gyógytana. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLV. köt. Bp., 1938, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, ex libris-szel.
1
23973.

Ratkóczy Nándor: A lymphogranulomatosis kór- és gyógytana. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLV. köt. Bp., 1938, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, ex libris-szel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Hajós Károly: A belsősecretiós betegségek. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXLIV. köt. Bp., 1935, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 402 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, vetemedett elülső kötéstáblával, helyenként foltos lapokkal, a címlapon Borbényi Olivér (1936-2009) orvos, fül-orr-gégész névbejegyzésével.
1
23974.

Hajós Károly: A belsősecretiós betegségek. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXLIV. köt. Bp., 1935, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 402 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, vetemedett elülső kötéstáblával, helyenként foltos lapokkal, a címlapon Borbényi Olivér (1936-2009) orvos, fül-orr-gégész névbejegyzésével.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Smith, Edward: A tápszerek. Ford.: Hőgyes Endre. Átvizsgálta: Fodor József. Bp., 1977, K. M. Természettudománmyi Társulat, XIV+2+443 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
1
23975.

Smith, Edward: A tápszerek. Ford.: Hőgyes Endre. Átvizsgálta: Fodor József. Bp., 1977, K. M. Természettudománmyi Társulat, XIV+2+443 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Verebély Tibor: Sebészklinikai előadások. IV. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXVII., köt. Bp., 1934, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 445p. Rengeteg szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben
1
23976.

Verebély Tibor: Sebészklinikai előadások. IV. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXVII., köt. Bp., 1934, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 445p. Rengeteg szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
1894 Jelentés az 1894. szeptember hó 1-tő 9-ig Budapesten tartott VIII-ik nemzetközi közegészségi és demografiai congresszusról és annak tudományos munkálatairól. V. köt. Szerk.: Dr. Geróczy Zsigmond titkár. Bp., 1894, Pesti Könyvnyomda Rt., 2+543 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.
1
23977.

1894 Jelentés az 1894. szeptember hó 1-tő 9-ig Budapesten tartott VIII-ik nemzetközi közegészségi és demografiai congresszusról és annak tudományos munkálatairól. V. köt. Szerk.: Dr. Geróczy Zsigmond titkár. Bp., 1894, Pesti Könyvnyomda Rt., 2+543 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse