Es ist zu lizitieren
23928.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
1 600 HUF
Bolz, Walther: Lehrbuch der allgemeinen Chirurgie für Tierärzte und Studierende. Stuttgart, 1951, Ferdinand Enke, XVI+498+[2] p. Szövegközti fekete-fehér képekkel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként összeragadó lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |