Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Sass Sylvia: Hangok és képek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2004. Geopen. CD-melléklettel. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóval.
25258.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Káldi János: Tavaszt-kiáltó. DEDIKÁLT! Szombathely, 1975., Vas Megye Tanácsa. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
25259.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Turul Szépmíves Könyvek 3 kötet: Csukra Péter: A sárdombi háború, A két strázsa, B. Kovács Fréda: Rohanó áradt. Bp., Turul. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, kopott borítókkal.
25260.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Zsolt Béla: Kakasviadal. Bp., 1939, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
25261.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Farkas Pál 2 műve: Egy önkéntes naplója, A renegát. Modern Magyar Könyvtár. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon-kötések, kissé kopott borítókkal, kissé foltos lapélekkel, a második mű foltos.
25262.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Móricz Pál: Régi magyar élet. Modern Magyar Könyvtár. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
25263.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Komor András: Fischmann S. utódai. Bp.,[1929.], Pantheon, (Budapesti Hírlap-ny.), 308 p. 1. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
25264.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Török Sándor: Az idegen város. I-II. köt. Bp., én., Franklin., 220 p.; 227 p. Kiadói festett, modernista/avantgárd grafikával díszített egészvászon-kötések.
25265.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Mikszáth Kálmán munkái 3 kötete: Az én kortársaim I-II. köt., Töviskes látogatóban. Elbeszélések. Bp., 1908-1912., Révai - Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötések, kopott borítókkal, sérült gerincekkel.
25266.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Tóth-Máthé Miklós: Nábót szőlője. Novellák. A szerző, Tóth-Máthé Miklós (1936-2019) József Attila-díjas író, színművész által DEDIKÁLT példány! Bp., 1984., Református Zsinati Iroda, 185+1 p. Megjelent 3000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
25267.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dékány Kálmán: Megszállottak. DEDIKÁLT! Bp., 1961, Magvető. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
25268.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Barta Imre: Veres Péter alkotásai és vallomásai tükrében. DEDIKÁLT! Arcok és vallomások. Bp., 1977., Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, az elülső borító sarkán gyűrődéssel.
25269.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF