Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Nyirő József: Kopjafák. Bp., 1934, Révai, 228 p. Kiadói halina-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
25246.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kalevala. Bp., 1985, Magyar Helikon. Kiadói hímzett vászonkötés. Kiadói tékában, volt könyvtári példány.
25247.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szepes Mária: A vörös oroszlán. Az örök élet itala. Bp., 2007, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
25248.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szentmiklósi Tamás: Aki nem lép egyszerre... Piliscsaba, 2022, Dr. Kotász. Kiadói kartonált papírkötés.
25249.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Laár András: Kiderülés. Bp., 2018, Kossuth. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal.
25250.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Harmony Nice: Szív mágia. Fedezd fel a mindennapjaidban rejlő varázslatot. Ford.: Erdő Orsolya. Bp., 2022, Édesvíz. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
25251.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Madonna Gauding: A meditáció bibliája. A meditáció fajtáinak átfogó kézikönyve. Pécs,2008,Alexandra. Kiadói papírkötés.
25252.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Köves István: Na, nehogy már, kegyelmes uram. - Színe-java napjainkig. - DEDIKÁLT! (Testvérének.) Bp.,[2018.], Kövpress. Kiadói papírkötés.
25253.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kortárs. Irodalmi és kritikai folyóirat. I. évf. 1. sz. 1957. szeptember. Szerk.: Darvas József, Tolnai Gábor. Bp., 1957., Zrínyi, 159+1 p.Kiadói papírkötés, a hátsó borító belsején rajzzal.
25254.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Christie, Agatha: Poirot mester bravurja. Bp., Palladis. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
25255.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rilke, Rainer Maria: Duinói elégiák. fordította Tandori Dezső és Tellér Gyula. Helikon Stúdió X. 1988, Helikon. Megjelent 4500 példányban. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
25256.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szikszai Fabricius Balázs latin-magyar szójegyzéke 1590-ből    Budapest, 1906. MTA. 141 + [6]p. Sajtó alá rendezte Melich János. Kiadói papírborítóval.
25257.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF