Tőkés László: ,,Ideje van a szólásnak". - - válogatott írásaiból. A szerző, Tőkés László (1952- ) református lelkész, az 1989-es romániai forradalom meghatározó alakja, 1990-től 2009-ig a Királyhágómelléki Református Egyházkerület püspöke, 2007 és 2019 között európai parlamenti képviselő által aláírt példány. Nagyvárad, 1993, Királyhágómelléki Református Egyházkerület Tájékoztatási Szolgálata, 123+[1] p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
Hermann Historica aukciós katalógus, 2018, rendkívül sokrétű tárgyanyaggal, közte kiemelkedő fegyverekkel, gazdag képanyaggal, kartonált papírkötés, jó állapotban, 943p
Dosztojevszkij, F. M.: Bűn és bűnhődés. (Raszkolnyikov.) Ford.: Benamy Sándor. [Bp.,1942.], Epocha, (Betűmíves-ny.), 437+2 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, a borító elvált a gerinctől, de a könyvtest egyben van.
Bibliographia oeconomica ruralis Hungariae (Magyar Mezőgazdasági Könyvészet 1868-1896), IV. kötet. Szerk.: Matolcsi János. Mezőgazdasági Múzeum: Budapest, 1959. Kiadói papírkötésben, jó állapotú. Szélei kissé kopottak.