Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Verne Gyula: A gőzház. Ford.: Szász Károly. Bp., [1930], Franklin-Társulat, 356 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban.
24886.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ignácz Rózsa: Rézpénz. A szerző, Ignácz Rózsa (1909-1979) színésznő, író, műfordító által aláírt példány! Bp., 1938, Dante, [2]+453+[1] p. Átkötött egészvászon-kötésben.
24887.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kolligátum az Olcsó Könyvtár füzetekből, 2 kötet:  Berzsenyi Dániel versei. A költő életrajzával Toldy Ferencztől. 7. kiadás. Hozzákötve: Szigeti veszedelem. 9. kiadás. Bp., 1901-1905, Franklin, 268+4;+302 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés.;  Fenini Caesar: Az olasz irodalom rövid története. Ford.: Zigány Árpád. Hozzákötve: A latin irodalom története. Összeáll.: Occioni Onorato. Ford.: Kiss Ernő.  Bp., 1894-1899,Franklin, 171+1;+412+4 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés.;
24888.

Kolligátum az Olcsó Könyvtár füzetekből, 2 kötet:

Berzsenyi Dániel versei. A költő életrajzával Toldy Ferencztől. 7. kiadás. Hozzákötve: Szigeti veszedelem. 9. kiadás. Bp., 1901-1905, Franklin, 268+4;+302 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés.;

Fenini Caesar: Az olasz irodalom rövid története. Ford.: Zigány Árpád. Hozzákötve: A latin irodalom története. Összeáll.: Occioni Onorato. Ford.: Kiss Ernő.
Bp., 1894-1899,Franklin, 171+1;+412+4 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés.;

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Meyer Konrád Ferdinánd válogatott költeményei. Fordította: Szigethy Lajos. Fordító által dedikált! Bp., 1925, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24889.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Hámor Vilmos: Mosolyszüret java - borsa. Mazsolázás az eddigi öt porcióból. + Ráadásdózis. DEDIKÁLT! 2017, Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
24890.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Brankovics György (szerk.): Arany kincstár. Legújabb nélkülözhetetlen tanácsadó minden család és háztartás számára. Bp., 1919, Franklin-Társulat, 159+[1] p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
24891.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Benczés Tibor: Üzen a múlt. Mesék, legendák. Számozott (45./100), a szerző által aláírt példány! [Bp., 1942, Faragó Imre-ny.], 206 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, hiányzó címlappal, egy kijáró lappal.
24892.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Fukuyama, Francis: Poszthumán jövendőnk. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24893.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tomcsányi Lajos: A tánc. Erkölcstani értekezés. Bp., 1914, Apostol-ny., 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, néhány foltos oldallal.
24894.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Ryo Kan: 44 haiku. Terebess, Budapest, 1999. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
24895.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Marconnay Tibor: Az idők kertje. Bp., 1938, Kivonulás. DEDIKÁLT Passuth Lászlónak! Egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
24896.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kováts Zsolt: Kutyaiskola. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban.
24897.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF