Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Verne Gyula: Egy sorsjegy. Ford.: Ilosvai Hugó. Bp., 1889, Sachs és Pollák, (Márkus Samu-ny.), Franklin, 147+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel és kijáró lapokkal.
24874.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kondor Vilmos: A korona ügynöke. 2018, Libri. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24875.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Meller, Béla: Erlebtes und Erdachtes. Sopron, 1937, Röttig-Romwalter-ny., 166+[2] p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé koszos borítóval. Ritka!
24876.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Láng Zsolt: Bestiárium Transylvaniae. Az ég madarai. Pécs, 1997, Jelenkor Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24877.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Válogatott kínai közmondások. Ferences Világmissziók 39. szám. Bp., Ferences Világmissziók Országos Központja. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24878.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Csurgai Russ Zoltán: Lombhullás. Költemények. Pozsony, 1904, Bodnár Samu. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24879.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Csiky Gergely 3 műve, Olcsó Könyvtáras kiadások: A nagymama. Vígjáték három felvonásban.; Anna. Dráma egy felvonásban.; [Az udvari kalap] Bp., 1883-1905, Franklin, 106+2;+44+4 p.+4 (üres lapok) sztl. lev.+5-174 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, hiányos: nyomdahibás, az első 4 lap üres, az 5 oldaltól kezdődik a mű.
24880.

Csiky Gergely 3 műve, Olcsó Könyvtáras kiadások:
A nagymama. Vígjáték három felvonásban.;
Anna. Dráma egy felvonásban.;
[Az udvari kalap]
Bp., 1883-1905, Franklin, 106+2;+44+4 p.+4 (üres lapok) sztl. lev.+5-174 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, hiányos: nyomdahibás, az első 4 lap üres, az 5 oldaltól kezdődik a mű.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Sándor Pál jubileumi emlékalbum. Az OMKE elnöke hetvenedik születésnapja és parlamenti tevékenységének harmincadik évfordulója alkalmából. Kiadta az Országos Magyar Kereskedelmi Egyesülés Bp. 1930. Tolnai. Kopott, foltos, aranyozott egészvászon kötésben.
24881.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Lőrinczy Huba: Búcsú a kultúrától. Márai Sándor: A Garrenek műve. DEDIKÁLT! Szombathely, 1998., BÁR, 156 p. Kiadói papírkötés.
24882.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Rubinyi Mózes: Mikszáth Kálmán stílusa és nyelve. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1910, Révai, 246 p. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, foltos borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
24883.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Dezsényi Béla (összeáll.): A magyar hírlapirodalom első százada (1705-1805). Bp., 1941, MNM Országos Széchenyi Könyvtára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24884.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Erdélyi Zsuzsanna: Hegyet hágék, lőtőt lépék. Archaikus népi imádságok. Bp., 1976, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24885.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF