Es ist zu lizitieren
24874.
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
3 000 HUF
Verne Gyula: Egy sorsjegy. Ford.: Ilosvai Hugó. Bp., 1889, Sachs és Pollák, (Márkus Samu-ny.), Franklin, 147+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel és kijáró lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |