Dr. Ferenczi Miklós - Valentiny Antal (összeáll.): Az erdélyi magyar irodalom bibliográfiája. Erdélyi Tudományos Füzetek. Cluj-Kolozsvár, 1926, 1927, 1931, 1932, 1933, 1934, 1935. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Johann Arndt az ősi filozófiáról. Szövegváltozatok Carlos Gilly tanulmányával. Fiatal Filológusok Füzetei Korai Újkor 3. Szeged, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Franz Bardon: Az igazi beavatás útja. Tanfolyam tíz fokozatban. Elmélet és gyakorlat. Ford.: Dubrovszky László. hn., 2005, Palotai. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
Horn Gyula: Cölöpök. A szerző, Horn Gyula (1932-2013) politikus, külügyminiszter, 1994 és 1998 között miniszterelnök által dedikált példány. Bp., 1992, Zenit Könyvek. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Magyar Kereskedelmi közlöny könvvsorozatának 10 kötete, közte: Sienkievicz: Quo Vadis I-II., A szeretett rabja, Krúdy Gyula: Podolini kísértet, Tábori Kornél: A nő gyűlölő, Kalandos szerelem, A szobor titka, Heltai Jenő: A titokzatos herczegnő, Dumas Sándor: Őrült a trónon, Hevesi József: A becsület. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítóval, néhány sérült gerinccel.
Magyar Kereskedelmi Közlöny könyvsorozatának 13 kötete: Közte: Molnár Ferenc: Egy pesti lány története, Krúdy Gyula: Andrácsik örököse, és mások. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, három kötet gerince kissé sérült, két kötet sérült kötéssel.
Villon, Francois: Les oeuvres de Francois Villon. Les Lais - Le Testament - Poésies diverses - Le Jargon. (Számozott.) [Hága] La Haye, [1942]. Éditions Académiques Panthéon (Imprimerie A. A. M. Stols, Maastricht). 144 + [8] p. Könyvgyűjtők számára készült, számozott, bibliofil kiadás. Kolofon: "Composé en caractéres 'Lutétia' et tiré en décembre 1941 sur les presses du maitre-imprimeur A. A. M. Stols á Maastricht. Le tirage de cette édition spéciale est limité á 1000 exemplaires numérotés sur papier vélin 'Beets' de la maidon G. H. Bührmann, dont 500, numérotés de 501 á 1000 réservés aux Éditions Académiques Panthéon. No. 735'. Aranyozott kiadói félvászon kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.