Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Charles Dickens: Kis Dorrit. Ford.: Bizám Lenke. Helikon Klasszikusok. Bp., 1962, Magyar Helikon, 1103+3 p. Számozott (757./1100) példány. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben,
24994.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Dr. Ferenczi Miklós - Valentiny Antal (összeáll.): Az erdélyi magyar irodalom bibliográfiája. Erdélyi Tudományos Füzetek. Cluj-Kolozsvár, 1926, 1927, 1931, 1932, 1933, 1934, 1935. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24995.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Johann Arndt az ősi filozófiáról. Szövegváltozatok Carlos Gilly tanulmányával. Fiatal Filológusok Füzetei Korai Újkor 3. Szeged, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24996.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Czakó Kálmán: Gyóntat a május... Versek. DEDIKÁLT! Szeged, 1939. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban, mellékelve a szerző kézírásos levele.
24997.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Franz Bardon: Az igazi beavatás útja. Tanfolyam tíz fokozatban. Elmélet és gyakorlat. Ford.: Dubrovszky László. hn., 2005, Palotai. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
24998.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gyurcsány Ferenc: Útközben. A szerző, Gyurcsány Ferenc volt miniszterelnök által aláírt példány! Bp., 2005, Napvilág Kiadó. Kiadói papírkötés.
24999.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Horn Gyula: Cölöpök. A szerző, Horn Gyula (1932-2013) politikus, külügyminiszter, 1994 és 1998 között miniszterelnök által dedikált példány. Bp., 1992, Zenit Könyvek. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
25000.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Világhírű regények sorozat 9 kötete. Bp., én., Tolnai. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, 1-2 sérült gerincekkel is.
25001.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Egyetemes Regénytár 6 kötete: Ohnet György: A sas karmai, Abonyi Lajos: A "pénzes molnár" románca, Tutsek Anna: Viola története,Tábori Róbert: A negyvenéves férfiú, Kazár Emil: Lég és föld, Herczeg Ferenc: Az első fecske. Bp., 1888-1913,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal.
25002.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Magyar Kereskedelmi közlöny könvvsorozatának 10 kötete, közte: Sienkievicz: Quo Vadis I-II., A szeretett rabja, Krúdy Gyula: Podolini kísértet, Tábori Kornél: A nő gyűlölő, Kalandos szerelem, A szobor titka, Heltai Jenő: A titokzatos herczegnő, Dumas Sándor: Őrült a trónon, Hevesi József: A becsület. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítóval, néhány sérült gerinccel.
25003.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Magyar Kereskedelmi Közlöny könyvsorozatának 13 kötete: Közte: Molnár Ferenc: Egy pesti lány története, Krúdy Gyula: Andrácsik örököse, és mások. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, három kötet gerince kissé sérült, két kötet sérült kötéssel.
25004.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Villon, Francois: Les oeuvres de Francois Villon. Les Lais - Le Testament - Poésies diverses - Le Jargon. (Számozott.) [Hága] La Haye, [1942]. Éditions Académiques Panthéon (Imprimerie A. A. M. Stols, Maastricht). 144 + [8] p. Könyvgyűjtők számára készült, számozott, bibliofil kiadás. Kolofon: "Composé en caractéres 'Lutétia' et tiré en décembre 1941 sur les presses du maitre-imprimeur A. A. M. Stols á Maastricht. Le tirage de cette édition spéciale est limité á 1000 exemplaires numérotés sur papier vélin 'Beets' de la maidon G. H. Bührmann, dont 500, numérotés de 501 á 1000 réservés aux Éditions Académiques Panthéon. No. 735'. Aranyozott kiadói félvászon kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.
25005.

Villon, Francois: Les oeuvres de Francois Villon. Les Lais - Le Testament - Poésies diverses - Le Jargon. (Számozott.)
[Hága] La Haye, [1942]. Éditions Académiques Panthéon (Imprimerie A. A. M. Stols, Maastricht). 144 + [8] p.
Könyvgyűjtők számára készült, számozott, bibliofil kiadás. Kolofon: "Composé en caractéres 'Lutétia' et tiré en décembre 1941 sur les presses du maitre-imprimeur A. A. M. Stols á Maastricht. Le tirage de cette édition spéciale est limité á 1000 exemplaires numérotés sur papier vélin 'Beets' de la maidon G. H. Bührmann, dont 500, numérotés de 501 á 1000 réservés aux Éditions Académiques Panthéon. No. 735'.
Aranyozott kiadói félvászon kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF