Es ist zu lizitieren
25002.
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Egyetemes Regénytár 6 kötete: Ohnet György: A sas karmai, Abonyi Lajos: A "pénzes molnár" románca, Tutsek Anna: Viola története,Tábori Róbert: A negyvenéves férfiú, Kazár Emil: Lég és föld, Herczeg Ferenc: Az első fecske. Bp., 1888-1913,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |