https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nemzet és demokrácia Kelet-Európában. Szerk.: Kende Péter. Magyar Füzetek 13. Párizs, 1984, Dialogues Européens. 160p. Kiadói papírkötés
1
25474.

Nemzet és demokrácia Kelet-Európában. Szerk.: Kende Péter. Magyar Füzetek 13. Párizs, 1984, Dialogues Européens. 160p. Kiadói papírkötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Marconnay Tibor: Csillagos ég. Új versek. Bp., 1942, Az író kiadása. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.
1
25475.

Marconnay Tibor: Csillagos ég. Új versek. Bp., 1942, Az író kiadása. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Marconnay Tibor: Dicsőséges zsákmány. A műfordítások I. könyve. Bp., 1942, Stádium. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.
1
25476.

Marconnay Tibor: Dicsőséges zsákmány. A műfordítások I. könyve. Bp., 1942, Stádium. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel ellátta és kiadta: - - . Bp., 1929, Sárkány-ny., 83+(3) p. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
1
25477.

Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel ellátta és kiadta: - - . Bp., 1929, Sárkány-ny., 83+(3) p. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Ford. Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum, 234+2 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
1
25478.

Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Ford. Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum, 234+2 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
vitéz Faragó Ede: Tarlótűz, tábortűz. Azbej Imre rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. IV. évf. 4. sz. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
1
25479.

vitéz Faragó Ede: Tarlótűz, tábortűz. Azbej Imre rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. IV. évf. 4. sz. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
1
25480.

Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, "Pátria". Kiadói papírkötés.
1
25481.

Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, "Pátria". Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Catalogue des exportateurs hongrois. Redige par l'Office royal hongrois du commerce exterieur. Bp., é.n. (cca 1930), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 242+(2) p.+ 2 (kihajtható) t. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, vetemedett kötéstáblákkal, hullámos lapokkal, helyenként kisebb ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzővel.
1
25482.

Catalogue des exportateurs hongrois. Redige par l'Office royal hongrois du commerce exterieur. Bp., é.n. (cca 1930), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 242+(2) p.+ 2 (kihajtható) t. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, vetemedett kötéstáblákkal, hullámos lapokkal, helyenként kisebb ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzővel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Leval, André: Une poésie française en l'honneur de François Rákóczi. Réimprimée par - - . Bp., 1914, Ranschburg Gusztáv, 13 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval.
1
25483.

Leval, André: Une poésie française en l'honneur de François Rákóczi. Réimprimée par - - . Bp., 1914, Ranschburg Gusztáv, 13 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Mécs László 2 kötete, az egyik aláírt: Mécs László összes versei 1920-1940. A belső kötéstáblán a szerző, Mécs László (1895-1978) költő autográf aláírásával, ex libris-szel (Stanislaw Ostoja-Chrostowski fametszete). Bp., 1942, Athenaeum, 760 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, foltos borítóval, ázásnyomokkal. + Mécs László válogatott költeményei. Összeáll.: Just Béla. Bp., 1934, Athenaeum, 232 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
1
25484.

Mécs László 2 kötete, az egyik aláírt: Mécs László összes versei 1920-1940. A belső kötéstáblán a szerző, Mécs László (1895-1978) költő autográf aláírásával, ex libris-szel (Stanislaw Ostoja-Chrostowski fametszete). Bp., 1942, Athenaeum, 760 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, foltos borítóval, ázásnyomokkal. + Mécs László válogatott költeményei. Összeáll.: Just Béla. Bp., 1934, Athenaeum, 232 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Die Blümlein des heiligen Franziskus von Assisi. Leipzig, [1921], Insel-Verlag, 2 sztl. lev.+ 235+(1) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal, ex libris-szel.
1
25485.

Die Blümlein des heiligen Franziskus von Assisi. Leipzig, [1921], Insel-Verlag, 2 sztl. lev.+ 235+(1) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal, ex libris-szel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse