Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Újonnan meg-igazított 's bővített egyiptomi álmoskönyv az 1231-dik kiadás szerént. Buda, 1831, Landerer. REPRINT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25450.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Papp István: Finn-magyar szótár. Bp., 1970, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
25451.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kabos Ede (szerk.): Az Érdekes Újság Dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Bp., Légrády. Kiadói egészvászon kötés, papír tokban, kissé kopottas állapotban.
25452.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., Dante. 1987-es REPRINT kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés.
25453.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A százéves Nemzeti Színház emlékünnepe. 1937. október 25. Bp., [1938], Pallas-ny., [48] p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, sérült, a tűzéstől különvált borítóval.
25454.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Közigazgatási évkönyv és szaknaptár 1926. évre. II. évfolyam. Vármegyék, városok és községek részére. Hivatalos adatok alapján összeállított tiszti címtárral és helységnévtárral. Bp., 1926, Vármegye- és Községfelszerelési R.T., 198 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, néhány sérült, kijáró lappal.
25455.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Köztelek Zsebnaptár 1932. Szerk.: Szilassy Zoltán és Buday Barna. 38. évf. Bp.,(1931.), Pátria-ny. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, laza fűzéssel, kijáró lapokkal (205-212, 235-246, 385-408.), hiányzó melléklettel.
25456.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
25457.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
25458.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
25459.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
25460.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
25461.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF