Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 769
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3209444
25426
524
Fried István Az érzékeny neoklasszicista - Vizsgálódások Kazinczy Ferenc körül Kazinczy Ferenc Társaság, 1996 + Miklós Róbert - Kováts Dániel Tompa Mihály költői útja Kazinczy Ferenc Társaság, 1991 Kiadói papírkötésben 136p. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3218999
25427
524
Szélpál Árpád: Keréknyom. Párizs, 1979., Magyar Műhely, 148+4 p. Első kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3219011
25428
524
Bisztray Gyula: Író és nemzet. Bp., 1943., Révai. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3229871
25429
524
Jack London: A vadon szava. Ford.: Bartos Zoltán. Bp.,én.,Athenaeum, 168+1 p. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, foltos. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3252079
25430
524
Vörösváry László: Forgácsok. DEDIKÁLT! Bp., 1975, Szerzői. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3334625
25431
524
2 db különnyomat: Szabó Miklós: Berzsenyi Dániel, a mezei szorgalom némely akadályairól. Különlenyomat a Magyar Mezőgazdasági Múzeum Közleményei 1964-ből. Bp., (1964), Magyar Mezőgazdasági Múzeum, 1 sztl. lev.+ 221-240 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült. + Balassa Iván: Jankó János, az etnográfus. Különlenyomat az Ethnographia 1968. évi 3. számából. Bp., 1968, (Akadémiai Nyomda), (1) p.+ 318-330 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3355170
25432
524
Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel és ellátta: - -. Bp., 1929, Sárkány-ny. Kiadói papírkötés, sérült, részben szétvált gerinccel. Felvágatlan lapokkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3355658
25433
524
Illyés Gyula élete képekben. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3372855
25434
524
Salamon Ödön: Gondolatok és ötletek. Bródy Sándor előszavával. Bp., [1904], Emlékbizottság (ifj. Keller Ernő-ny.), 1 t.+ 145 p. Félvászon-kötésben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3373172
25435
524
Richter Henrik: A kenyérkeresés művészete. Bp., [1929], szerzői kiadás (Athenaeum-ny.), 103+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, a könyvtesttől különvált borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3376421
25436
524
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, kis kopással. 306p. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3394042
25437
524
Alexander Szergejevics Puskin: Levelek. Európa Könyvkiadó, 1980. Kiadói nyl kötésben, 386p. Csak 500 pld. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 518:
Von 27 Januar bis 5 FebruarEnde des gebots: 19:00 5 Februar Besichtigung: 2 bis 5 FebruarLosabholung: ab 9 FebruarZahlungsfrist: 13 FebruarUhrBrechnung voraussichtlich: ab 25 Februar
Veranstaltungen