Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Heltai Jenő: VII. Emánuel és kora. Modern Magyar Könyvtár. Bp., 1913., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
25414.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dosztojevszkij: Ördögök I-II. köt. Grill Klasszikus Regényei. Bp., én., Grill. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, kopott borítókkal.
25415.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Zsolt Béla: Bellegarde. Bp., én., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
25416.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Mécs László összes versei 1920-1940. Számozott (6289.), a szerző, Mécs László (1895-1978) premontrei szerzetes, költő által aláírt példány. Bp., 1941, Athenaeum, 760 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
25417.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Ady Endre összes versei. [Bp.], é.n. (cca 1940), Athenaeum, 1013 p. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
25418.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A regény mesterei sorozat 2 kötete: Rudyard Kipling: A fény kialudt, Gaston Leroux: Hardigras. Bp., 1926-1927., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kissé kopott borítóval.
25419.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Babits Mihály összes versei. [Bp., 1942], Athenaeum, [4]+378+[2] p. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, néhány kissé gyűrött lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
25420.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
6 db könyv: Denis Diderot: Házasság és hűség. (Számozott, 625./1300 példány.); Eduard Mörike: A varázscipő.; C. F. Ramuz: A nagy-nagy sondrebondi háború.; Henry James: A csavar fordul egyet.; Joseph Conrad: Ifjúság.; Jules Supervielle: A gyermekrabló. (Helikon kiskönyvtár.) Bp., 1959-1969, Magyar Helikon. Vegyes állapotban.
25421.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Verne, [Jules] Gyula: Bombarnac Claudius. Egy riporter jegyzőkönyve. Ford. Dr. Bányai Elemér. Bp.,én.,"Magyar Kereskedelmi Közlöny", 187 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel, kopott borítóval.
25422.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
25423.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Karinthy Frigyes: Együgyü lexikon. Bp., 1923, Pantheon,(Globus-ny.), 113+2 p. Átkötött félvászon-kötés, 12x9 cm.
25424.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó 2 db ALÁÍRT kötete: Egy volt könyvkiadó visszaemlékezései. Bp., 1982, szerzői, 39 p. Kiadói aranyozott műbörkötés, laza kötéssel. + Vörösváry László: Az élet derűje. Bp., 1988, a szerző kiadása. Gózon Lajos illusztrációival. Kiadói nyl-kötés.
25425.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 518:
Von 27 Januar bis 5 Februar

Ende des gebots: 19:00 5 Februar

Besichtigung: 2 bis 5 Februar

Losabholung: ab 9 Februar

Zahlungsfrist: 13 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 25 Februar

  Veranstaltungen