Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

25294.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Szalay Károly: Arcok törött tükörben. DEDIKÁLT! Bp., 2004., Hét Krajcár Kiadó. Kiadói papírkötés.
25295.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Elbeszélés I. Napoleon háborús korából. Ford.: Baróti Lajos. Bp., é.n., Rozsnyai Károly. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
25296.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Thackeray, [William Makepeace]: - - vig elbeszélései. Ford.: Balázs Sándor. I-II. köt. [Egybekötve]. Pest, 1869-1870, Kisfaludy-Társaság (Athenaeum-ny.), 238 p.; 301+(1) p. Első magyar nyelvű kiadás. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
25297.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
25298.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
25299.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
25300.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Jókai Anna: A feladat. ALÁÍRT! Bp., 1979, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
25301.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Plisnier, Charles: Három házasság. ALÁÍRT! Bp., Bárd Ferenc és Fia. Kiadói egészvászon kötés, gerinc levált, viseltes állapotban.
25302.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Varga József:  Ady Endre. [Irodalomtörténeti pályakép a költő utolsó öt évéről.] (Dedikált.) (Budapest, 1964). (Akadémiai Nyomda). 135-159 + [1] p. Egyetlen önálló kiadás. Dedikált: "Szamos Gyurkának régi, jó barátsággal és hálás köszönettel szívességeiért: Varga József. 64. aug". Varga József (1929-1993) irodalomtörténész, Ady-kutató, "A magyar irodalom története" című, 1964-1966 között kiadott hatkötetes akadémiai irodalomtörténeti szintézis Ady-fejezeteinek szerzője. Az itt közölt szöveg nagyjából megegyezik az egy évvel később kötetbe került változattal. (Különlenyomat a Magyar Tudományos Akadémia Nyelv- és Irodalomtudományi Osztályának Közleményei XXI. kötetének 1-4. számából.) Prov.: Szamos György történész, antikvárius. Fűzve, enyhén sérült, enyhén foltos, feliratozott kiadói borítóban, jó példány.
25303.

Varga József: Ady Endre. [Irodalomtörténeti pályakép a költő utolsó öt évéről.] (Dedikált.)
(Budapest, 1964). (Akadémiai Nyomda). 135-159 + [1] p. Egyetlen önálló kiadás.
Dedikált: "Szamos Gyurkának régi, jó barátsággal és hálás köszönettel szívességeiért: Varga József. 64. aug".
Varga József (1929-1993) irodalomtörténész, Ady-kutató, "A magyar irodalom története" című, 1964-1966 között kiadott hatkötetes akadémiai irodalomtörténeti szintézis Ady-fejezeteinek szerzője. Az itt közölt szöveg nagyjából megegyezik az egy évvel később kötetbe került változattal.
(Különlenyomat a Magyar Tudományos Akadémia Nyelv- és Irodalomtudományi Osztályának Közleményei XXI. kötetének 1-4. számából.)
Prov.: Szamos György történész, antikvárius.
Fűzve, enyhén sérült, enyhén foltos, feliratozott kiadói borítóban, jó példány.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Székely népballadák. A balladákat összeválogatta és magyarázta: Ortutay Gyula. Az illusztrációk fametszeteit Buday György készítette. Bp., 1948, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félbőr kötés, gerinc sérült, kopott.
25304.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Vivaldi naplójából. Villányi László versei. DEDIKÁLT! 1997, Orpheusz Könyvek. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
25305.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 518:
Von 27 Januar bis 5 Februar

Ende des gebots: 19:00 5 Februar

Besichtigung: 2 bis 5 Februar

Losabholung: ab 9 Februar

Zahlungsfrist: 13 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 25 Februar

  Veranstaltungen