Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Kiss József: Utolsó versek (1920-1921). Bp., 1921, Athenaeum. Kiadói papírkötés, ázásnyommal, kopottas állapotban.
25318.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Földessy Gyula: Ady-tanulmányok. Ethika Könyvtár V. Bp., 1921, Ethika Tudományterjesztő és Könyvkiadó Rt. Papírkötésben, kopottas állapotban.
25319.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Móra Ferenc: Könnyes könyv. Bp., 1933, Genius. 3. kiadás. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, két kijáró lappal, kissé kopott borítóval.
25320.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Móricz Zsigmond: Pipacsok a tengeren. Szigethy István rajzaival. Bp.,én.,Athenaeum, 127+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, sérült, szétvált kötéssel.
25321.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
25322.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25323.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25324.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Mikszáth Kálmánnal kapcsolatos 5 db könyv és nyomtatvány. Mikszáth Kálmán: A lohinai fű. Szerk. és az utószót írta Praznovszky Mihály. Mikszáth könyvestéka 1. Horpács, 2003, ETO-Print. 40 p. Kiadói papírkötés. + Pásztor Sándorné: Mikszáth és a ,,Görbeország". Szerk. és az utószót írta Praznovszky Mihály. Mikszáth könyvestéka 3. Horpács, 2005, Mikszáth Kálmán Társaság. 40 p. Kiadói papírkötés. + Palócföld. Irodalmi, művészeti, közéleti folyóirat '97/II. A nagy palóc. 150 éve született Mikszáth Kálmán. Salgótarján, 1997, Balassi Bálint Könyvtár. 127-288 p. Kiadói papírkötés. + Csongrády Béla: "Remény a csillag..." Újabb fejezetek a Nógrád megyei Madách-kultusz történetéből (1999-2004). Különlenyomat az 50 éves Palócföld 2004. évi 5. számából. Salgótarján, 2004, Balassi Bálint Megyei Könyvtár. 499-528 p. Kiadói papírkötés. + Praznovszky Mihály (szerk.): 150 éve született Mikszáth Kálmán 1847-1910. Az emlékév programjai 1997. Kiadói papírkötés.
25325.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25326.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2 db Kőris Emil: Égzengés. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban + Kőris Emil: Forgószél. Bp., 1974, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
25327.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25328.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Melczer Tibor: Radnóti Miklós Gyökér című veréséről. Különlenyomat az Irodalomtörténeti Közlemények 1970. évi. 5.-6. számából. (Dedikált!) Bp., 1970, (Akadémiai Nyomda), 721-734 p. Kiadói papírkötés. A szerző, Melczer Tibor (1945-2001) irodalomtörténész, Babits Mihály és Radnóti Miklós költészetének kutatója által dedikált példány.
25329.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF