https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Babits Mihály: A gólyakalifa. Kass János illusztrációival. [Bp.], 1964, Magyar Helikon. 1118/1600. számozott példány. Kiadói bőr kötés, jó állapotban.
1
25198.

Babits Mihály: A gólyakalifa. Kass János illusztrációival. [Bp.], 1964, Magyar Helikon. 1118/1600. számozott példány. Kiadói bőr kötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Fekete István: Csend. 1965, Kozmosz Könyvek. Első kiadás! Bozóky Mária rajzaival. Kiadói foltos papírkötés, kopottas állapotban.
1
25199.

Fekete István: Csend. 1965, Kozmosz Könyvek. Első kiadás! Bozóky Mária rajzaival. Kiadói foltos papírkötés, kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Koroda Miklós: Megvilágosodott már. Bp.,1963, Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. A szerző által dedikált.
1
25200.

Koroda Miklós: Megvilágosodott már. Bp.,1963, Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. A szerző által dedikált.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mérleg sorozat 6 kötete: Sontag, Susan: A betegség mint metafora. + Bertolt Brecht: Munkanapló. 1938-1955. + Cs. Szabó László: Görögökről. + Montaigne: A tapasztalásról. + Joan Didion: Salvador + Falk Miksa: Falk Miksa: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála Bp., 1983-86, Európa. Kiadói papírkötés.
1
25201.

Mérleg sorozat 6 kötete: Sontag, Susan: A betegség mint metafora. + Bertolt Brecht: Munkanapló. 1938-1955. + Cs. Szabó László: Görögökről. + Montaigne: A tapasztalásról. + Joan Didion: Salvador + Falk Miksa: Falk Miksa: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála Bp., 1983-86, Európa. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kocsis László: Két külön világ. Versek. DEDIKÁLT! Bp., (1936.), Szent István-Társulat, 120 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, foltos, szakadozott borítóval, foltos címlappal.
1
25202.

Kocsis László: Két külön világ. Versek. DEDIKÁLT! Bp., (1936.), Szent István-Társulat, 120 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, foltos, szakadozott borítóval, foltos címlappal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3 db könyv - Szántó Tibor: Könyvtervezés; Szabó László: Tipográfiai kalauz; dr. Lovász Kálmán: A nyomtatás elmélete. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
1
25203.

3 db könyv - Szántó Tibor: Könyvtervezés; Szabó László: Tipográfiai kalauz; dr. Lovász Kálmán: A nyomtatás elmélete. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lion Feuchtwanger: Államférfiak, cselszövők, bohémek. Regény. 1-2. köt. [Egy kötetben.] Ford.: László Ferenc. Bp., 1948., Nova. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
1
25204.

Lion Feuchtwanger: Államférfiak, cselszövők, bohémek. Regény. 1-2. köt. [Egy kötetben.] Ford.: László Ferenc. Bp., 1948., Nova. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sartre, Jean-Paul: Az undor. Bp., 1968, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1
25205.

Sartre, Jean-Paul: Az undor. Bp., 1968, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ossip Schubin: Asbein. Egy művész életéből. Ford.: Báró Ó-Y. Bp., 1891., Athenaeum, 471 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével, a címlapon bélyegzésekkel.
1
25206.

Ossip Schubin: Asbein. Egy művész életéből. Ford.: Báró Ó-Y. Bp., 1891., Athenaeum, 471 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével, a címlapon bélyegzésekkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Moliere: Don Juan. Ford.: Illyés Gyula. Kétnyelvű Remekművek VI. Bp., [1944], Franklin-Társulat, 149+(3) p. Magyar és francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
25207.

Moliere: Don Juan. Ford.: Illyés Gyula. Kétnyelvű Remekművek VI. Bp., [1944], Franklin-Társulat, 149+(3) p. Magyar és francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vedres-Nagy Ibolya - Vedres Ferenc: Fény kavarog a szélben. Mindkét szerző által dedikált, ill. aláírt példány. Kondár Ferenc illusztrációival. Kiskunmajsa, 2015, Majsa Lapnyomda, 81+(1) p. Kiadói papírkötés.
1
25208.

Vedres-Nagy Ibolya - Vedres Ferenc: Fény kavarog a szélben. Mindkét szerző által dedikált, ill. aláírt példány. Kondár Ferenc illusztrációival. Kiskunmajsa, 2015, Majsa Lapnyomda, 81+(1) p. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hodász András: Magzatméz. A szerző által dedikált példány! Bp., 2006, Hód 93 Bt., 56+(4) p. Kiadói papírkötés.
1
25209.

Hodász András: Magzatméz. A szerző által dedikált példány! Bp., 2006, Hód 93 Bt., 56+(4) p. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse