https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Benedek Elek: Édes anyaföldem! Egy nép s egy ember története. 2013, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
25078.

Benedek Elek: Édes anyaföldem! Egy nép s egy ember története. 2013, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Fekete István: Őszi vásár. Bp., 1962, Magvető Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
1
25079.

Fekete István: Őszi vásár. Bp., 1962, Magvető Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Mariay Ödön: Aranyszáju Zongh. Novellák. Bp., 1917.,Táltos, (Világosság-ny.), 188+2 p. Egyetlen kiadás. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval.
1
25080.

Mariay Ödön: Aranyszáju Zongh. Novellák. Bp., 1917.,Táltos, (Világosság-ny.), 188+2 p. Egyetlen kiadás. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
4D sorozat 12 kötete. Bp., 1987-1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötések.
1
25081.

4D sorozat 12 kötete. Bp., 1987-1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötések.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére I-II. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
25082.

Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére I-II. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Sinka István: Fekete bojtár vallomásai II. köt. Bp., 1944, Magyar Élet, 214 p. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, de alapvetően jó példány.
1
25083.

Sinka István: Fekete bojtár vallomásai II. köt. Bp., 1944, Magyar Élet, 214 p. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, de alapvetően jó példány.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vegyes dedikált könyv tétel, 11 db: Kristóf Attila: Én nem tudom... (1994-1998).; Nádasdi Éva: Égi kikötők.; Kántor Zsolt: Világültetés., Rostás Gergely: Hullámverés.; stb. Vegyes állapotban.
1
25084.

Vegyes dedikált könyv tétel, 11 db: Kristóf Attila: Én nem tudom... (1994-1998).; Nádasdi Éva: Égi kikötők.; Kántor Zsolt: Világültetés., Rostás Gergely: Hullámverés.; stb. Vegyes állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vegyes könyvtétel, egy kivétellel jó állapotban
1
25085.

Vegyes könyvtétel, egy kivétellel jó állapotban

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kovács Gábor, Ujfalvi: Toldi éjszakája. Epikai költemény. Arany János nyomán írta - -    Marosvásárhely, 1943. Turáni ny. 32 l., 2 lev. Foltos kiadói papírborítóban. Ex librissel
1
25086.

Kovács Gábor, Ujfalvi: Toldi éjszakája. Epikai költemény. Arany János nyomán írta - - Marosvásárhely, 1943. Turáni ny. 32 l., 2 lev. Foltos kiadói papírborítóban. Ex librissel

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Püski István - Gulay István: "Ismertem az írók körüli mágneses teret". Püski Sándor élete hagyatékának tükrében I. 1929-1945. DEDIKÁLT! Bp., 2015, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
25087.

Püski István - Gulay István: "Ismertem az írók körüli mágneses teret". Püski Sándor élete hagyatékának tükrében I. 1929-1945. DEDIKÁLT! Bp., 2015, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nagy Gyula: A Grállovagok. Parszivál, Artusz, Gawan, Lanzelot és Lohengrin története. Hősköltemény. A XI-XIII. századbeli brit, ófrancia és német eposzokból és lovagregényekből összeáll és ford.: - - . Győr, 1927, Győregyházmegyei Alap-ny., 432 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, egy kijáró lappal.
1
25088.

Nagy Gyula: A Grállovagok. Parszivál, Artusz, Gawan, Lanzelot és Lohengrin története. Hősköltemény. A XI-XIII. századbeli brit, ófrancia és német eposzokból és lovagregényekből összeáll és ford.: - - . Győr, 1927, Győregyházmegyei Alap-ny., 432 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, egy kijáró lappal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Frankenburg Adolf: Őszinte vallomásoklytatása. I-II. köt. Pest, 1861, Heckenast 245 +247 p. Korabeli javított papírkötésben, előzéklapokon és címlapon ceruzás firkákkal, könyvtest kis részben elvált.
1
25089.

Frankenburg Adolf: Őszinte vallomásoklytatása. I-II. köt. Pest, 1861, Heckenast 245 +247 p. Korabeli javított papírkötésben, előzéklapokon és címlapon ceruzás firkákkal, könyvtest kis részben elvált.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse