Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Mikszáth Kálmán - Mikszáth Albert: Az amerikai menyecske. Regény. - - ötlete nyomán írta - -. Mikszáth Kálmán előszavával. Bp., 1918, "Kultura", 237+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, foxing foltos lapokkal, 4 kijáró lappal.
25066.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szabó József: Miért nősülsz, fiam?... 1945-ös könyvnapi DEDIKÁCIÓVAL. Bp., 1943, Dante, 372 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakad, hiányos borítóval.
25067.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Kozma, Elemer: My life. An autobiography. DEDIKÁLT! 1992, Hallmark Editions. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
25068.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Kelényi B. Ottó: Egy magyar humanista glosszái Erasmus Adagia-jához. A szerző, Kelényi B. Ottó (1897-1944) könyvtáros, bibliográfus, történész által DEDIKÁLT, dátumozott (1940 dec. 16.)példány! Tanulmányok XIII. Bp.,[1940.],Fővárosi Könyvtár, (Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny.), 1 t. + 99 p. Papírkötés, borító nélküli példány.
25069.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Vas Gereben munkái, 2 kötet: A régi jó idők.; A pörös atyafiak. Vas Gereben munkáinak együttes képes kiadása I. és III. köt. Bp., [1886], Méhner Vilmos, 1 t.+ 518+(2) p.; 462+(2) p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az egyik kötetben kijáró címképpel és címlappal.
25070.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Ford.: György Aladár és Illésy Piroska. Bp.,1909, Franklin, Harmadik kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
25071.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Verne Gyula: Két évi vakáció. Fordította Huszár Imre. Bp., Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
25072.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Standeisky Éva: Kassák, az ember és közszereplő. DEDIKÁLT! Bp., 2007, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25073.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szomory Dezső: A tudósok I-II. Regény a modern magyar társadalom életéből. Bp., 2016, Múlt és Jövő Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
25074.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Dante Komédiája. Ford.: Babits Mihály. I-III. köt. Tizenkét régi kép hasonmásával kötetenként, Zádor István könyvdíszeivel. Babits Mihály nyomtatott soraival. I. köt.: A pokol. II. köt.: A purgatórium. III. köt.: A paradicsom. Bp., 1913-1922, Révai, 4+332 p. + XII t.; 2+296 p.+XII t.; 320 p.+XII t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, (kétféle kötésben), kopott borítóval, az I. kötet sérült gerinccel, az I-II. kötet hiányzó címlappal, a II. kötet szakadt elülső szennylappal.
25075.

Dante Komédiája. Ford.: Babits Mihály. I-III. köt. Tizenkét régi kép hasonmásával kötetenként, Zádor István könyvdíszeivel. Babits Mihály nyomtatott soraival.
I. köt.: A pokol. II. köt.: A purgatórium. III. köt.: A paradicsom.
Bp., 1913-1922, Révai, 4+332 p. + XII t.; 2+296 p.+XII t.; 320 p.+XII t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, (kétféle kötésben), kopott borítóval, az I. kötet sérült gerinccel, az I-II. kötet hiányzó címlappal, a II. kötet szakadt elülső szennylappal.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Fehér Tibor: Maszk. A színész arca. Méreiné Wellesz Ella 32 eredeti fényképfelvételével. [Bp.],1943.,Dr. Vajna és Bokor, 32 p.+16 t. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, sérült gerinccel és szakadt, részben hiányos papírborítóval.
25076.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Weöres Sándor: Versuri. Bucuresti, 1972, Editure Univers. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés.
25077.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF