Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 769
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3439131
25222
524
Rakovszky, Zsuzsa: Familienroman. Gedichte. Aus dem Ungarischen und mit einem Nachwort von Zsuzsanna Gahse. ALÁÍRT! Válogatott versek magyarul és németül. Wien, 2002. 176. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Megjelent 500 példányban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3441048
25223
524
Kemény Katalin: Sztélé nagyanyámnak. A sötétség leányának, ölében a világító tojásokkal. Szentendre, [2002], Editio M, 373 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3441193
25224
524
Szíki Károly : Nyakamon kötél - - Impressziók - 50 év a pokolban és a csillagok között/25 év Thália szekerén Eger, 2004. Dedikált. 287p. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3444786
25225
524
Márai Sándor: Napnyugati őrjárat. Egy utazás regénye. Bp., 1936,Révai, 4+226+2 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3444841
25226
524
Lipcsey Emőke: Ördöghinta. DEDIKÁLT! Kortárs Próza. Bp., 2009, Kortárs, 249+3 p. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446580
25227
524
Scott, Walter: Ivanhoe. Roman von - -. Deutsch von Otto Randolf. Leipzig,én.,Philipp Reclam, 453+3 p. Német nyelven. Szecessziós, virágmintás átkötött, könyvkötői egészvászon-kötésben, javított címlappal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3457089
25228
524
Fekete István: Bogáncs. Bp., Móra. Második kiadás. Ex librisszel. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3458987
25229
524
Flammarion, Camille: Uránia. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1896, Minta-Antiquarium és Könyvkereskedés, 181+(3) p. Korabeli félvászon kötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3459118
25230
524
Vajdafy Ernő. Tövisek. Bp., 1980. Szerzői. 156p. Kiadói, igényesen javított vászon kötésben, kopott aranyozással, aranyozott lapélekkel noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3459448
25231
524
Nagy Zoltán Mihály: A sátán fattya. Bp., 2000, Magyar Napló. Kiadói papírkötés, papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3459475
25232
524
Székely népballadák. A balladákat összeválogatta és magyarázta Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette Buday György. 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3459948
25233
524
Új guzsalyam mellett. Bev., jegyz.: Kallós Zoltán. Bukarest, 1973, Kriterion. Melléklet nélkül. Vászonkötésben, papír védőborítóval + Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Reich Károly (1922-1988) könyvillusztrációiról ismert grafikusművész grafikáival illusztrált verses kötet. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF