Betűország harmadik virágos kertje. Olvasókönyv a fővárosi népiskolák III. osztálya számára. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 188 p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Móra Ferenc: Aranykoporsó. (Bp., 1942), Révai, 3 sztl. lev.+ 345+(3) p. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
4 db könyv - Kellér Dezső: Kedves Közönség; Révész Gy. István: Fél hanggal feljebb; Ignácz Rózsa: Mámoros malom; Oravecz Paula: Idegen föld. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Országos Idegenforgalmi Tanács Központi Idegenvezető tanfolyamának 4 kiadványa: Bíró Károly - Papp György: Magyar konyha, magyar bor ismerete, Héjjné Détári Angéla: Magyar iparművészet története, Hofer Tamás: Tájékoztató a magyar népművészetről, Várnai Péter: Mai magyar zene. Mai magyar zenei élet. Bp., 1971., Országos Idegenforgalmi Tanács. Kiadói papírkötés