https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Betűország harmadik virágos kertje. Olvasókönyv a fővárosi népiskolák III. osztálya számára. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 188 p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
25462.

Betűország harmadik virágos kertje. Olvasókönyv a fővárosi népiskolák III. osztálya számára. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 188 p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Losonci Miklós: Lapaj unokája A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2000, Bíró Family. Kiadói papírkötés.
1
25463.

Losonci Miklós: Lapaj unokája A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2000, Bíró Family. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
2 db Madách Imrével és Az ember tragédiájával kapcsolatos könyv: Bárdos József: Szabadon bűn és erény közt. Az ember tragédiája értelmezési kísérlete. Bp., 2001, Madách Irodalmi Társaság. 127 p. Kiadói papírkötés. Fekete-fehér képekkel illusztrált. + Leblancné Kelemen Mária (szerk.): Madách Imre-dokumentumok a Nógrád megyei Levéltárban. Salgótarján, 1984, Nógrád Megyei Levéltár. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés
1
25464.

2 db Madách Imrével és Az ember tragédiájával kapcsolatos könyv: Bárdos József: Szabadon bűn és erény közt. Az ember tragédiája értelmezési kísérlete. Bp., 2001, Madách Irodalmi Társaság. 127 p. Kiadói papírkötés. Fekete-fehér képekkel illusztrált. + Leblancné Kelemen Mária (szerk.): Madách Imre-dokumentumok a Nógrád megyei Levéltárban. Salgótarján, 1984, Nógrád Megyei Levéltár. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Ámon Ágnes: Örök hívás. Versek. (Dedikált!) Bp., 1943, szerzői kiadás (Ráth Tivadar-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, hiányzó elülső borítóval. A szerző által dedikált példány.
1
25465.

Ámon Ágnes: Örök hívás. Versek. (Dedikált!) Bp., 1943, szerzői kiadás (Ráth Tivadar-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, hiányzó elülső borítóval. A szerző által dedikált példány.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Lőrinczy György: Aranykarikák. Elbeszélések a serdültebb ifjúság számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Singer és Wolfner, (Gelléri és Székely-ny.), 143+1 p. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
25466.

Lőrinczy György: Aranykarikák. Elbeszélések a serdültebb ifjúság számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Singer és Wolfner, (Gelléri és Székely-ny.), 143+1 p. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Kertész Erzsébet: Szonja. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1939], Hungária Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas állapotban.
1
25467.

Kertész Erzsébet: Szonja. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1939], Hungária Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Móra Ferenc: Aranykoporsó. (Bp., 1942), Révai, 3 sztl. lev.+ 345+(3) p. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
1
25468.

Móra Ferenc: Aranykoporsó. (Bp., 1942), Révai, 3 sztl. lev.+ 345+(3) p. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
4 db könyv - Kellér Dezső: Kedves Közönség; Révész Gy. István: Fél hanggal feljebb; Ignácz Rózsa: Mámoros malom; Oravecz Paula: Idegen föld. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
1
25469.

4 db könyv - Kellér Dezső: Kedves Közönség; Révész Gy. István: Fél hanggal feljebb; Ignácz Rózsa: Mámoros malom; Oravecz Paula: Idegen föld. Kötetenként változó kötésben és állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Müller Ferenc: Égi sorompó. Belügyminisztérium Kiskönyvtára 7. szám. Bp., 1962, BM. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
25470.

Müller Ferenc: Égi sorompó. Belügyminisztérium Kiskönyvtára 7. szám. Bp., 1962, BM. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Országos Idegenforgalmi Tanács Központi Idegenvezető tanfolyamának 4 kiadványa: Bíró Károly - Papp György: Magyar konyha, magyar bor ismerete, Héjjné Détári Angéla: Magyar iparművészet története, Hofer Tamás: Tájékoztató a magyar népművészetről, Várnai Péter: Mai magyar zene. Mai magyar zenei élet. Bp., 1971., Országos Idegenforgalmi Tanács. Kiadói papírkötés
1
25471.

Országos Idegenforgalmi Tanács Központi Idegenvezető tanfolyamának 4 kiadványa: Bíró Károly - Papp György: Magyar konyha, magyar bor ismerete, Héjjné Détári Angéla: Magyar iparművészet története, Hofer Tamás: Tájékoztató a magyar népművészetről, Várnai Péter: Mai magyar zene. Mai magyar zenei élet. Bp., 1971., Országos Idegenforgalmi Tanács. Kiadói papírkötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Schalom Asch: Dalol a völgy. Horváth Zoltán fordítása. Bp, é.n., Tábor. Kopott és foltos félvászon kötésben. Meglazult kötéssel.
1
25472.

Schalom Asch: Dalol a völgy. Horváth Zoltán fordítása. Bp, é.n., Tábor. Kopott és foltos félvászon kötésben. Meglazult kötéssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Kárpáti Aurél: Babits Mihály életműve. Bp., 1941, Athenaeum, 1 t. + 72 p. Kiadói papírkötés, enyhén sérült borítóval.
1
25473.

Kárpáti Aurél: Babits Mihály életműve. Bp., 1941, Athenaeum, 1 t. + 72 p. Kiadói papírkötés, enyhén sérült borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse